Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok akik még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok akik még nem szeretnétek szexelni, vágytok arra hogy megujjazzanak és kinyaljanak? Vagy van olyan akinek volt már része valamelyikben?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. okt. 1. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Volt

14 evesen

2019. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem majdnem minden nap megujjaznak,és ez nekem megfelelő.
2019. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Szia. az ujjazástól és vibrátortól simán át tud szakadni a szűzhártyád így nem valószínű ,hogy már szűz vagy. Mellékesen pedig sokan inkább a nyalást választják, vagy ami mostanában bejött az hogy aki szűz lány az az anális szexet csinálja mivel így a szüzesség megmarad.
2019. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szüz voltma én például vágytam rá és volt is részem mindkettöben. Mindkettö jo volt ekkor 15
2019. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Átszakadhat bármitől de ha nem volt közösülés akkor még szűz a csaj.
2019. okt. 1. 17:22
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 nos ha a szűz hártya átszakadt akkor már nem szűz. Maximum nem volt közvetlen közösülés,nem érintkezett pénisszel. A szüzesség attól még nincs meg.Ennyi.(persze nem a ritka, és extrém esetekre gondolok)
2019. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Hozzá tenném hogy maximum lelkileg úgy gondolja valaki hogy szűz mivel pénisz nem érintette. De ez már pszichológiai dolog és nem a testi.
2019. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen ujjaztak és nyaltak(ujjazást jobban élvezem)

Nagyon hiányzik, és szinte napról napra jobban kívánom a szexet.

2019. okt. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vis Maior ***** válasza:
78%
8-as es mi tart vissza most?
2019. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vis Maior ***** válasza:
9es voltam, a kérdés igazából arra vonatkozott, hogy ha van olyan srác, aki már rendszeresen nyal és ujjaz, jó is vele, kívánok is a szexet, akkor mi az amiért még nem léptek tovább?
2019. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!