Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok akik még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok akik még nem szeretnétek szexelni, vágytok arra hogy megujjazzanak és kinyaljanak? Vagy van olyan akinek volt már része valamelyikben?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hány évesek voltatok?

2019. okt. 1. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazásra nem vágyom, mert nem szeretném ha az szakítaná el. Ujjazás inkább csak az első után. Kinyalásban már többször volt részem, 15 évesen, és nagyon jó volt.
2019. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretnék szexelni, csak a megfelelőre vágyom. Nyaltak és ujjaztak már meg, de nem volt az igazi, a partnert sosem kívántam igazán, idősebb pasira vágyom:) 20L
2019. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vis Maior ***** válasza:
12-es, igen azt hiszem ez a kulcs, hogy te mennyire kívánod a partneredet, az segít a legjobban az élvezethez. Persze az sem azt, ha a partnered tudja mit csinál, és ebben sokat segíthet ha tapasztaltabb (könnyebb úgy a "beavatásra" figyelni, ha már láttál egy s mást, ez tapasztalat)... Gondolom most úgyis ezrével kapod privátban a felajánlkozókat. Ha izgat az idősebb partner, akkor élj vele, vagy akár írj rá te valakire, aki szimpi ;)
2019. dec. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ugy mint a 12-esnek is az idosebb asik jonnek be es egyszer voltam pasival aki ujjazott es nyalt o is 19 evvel volt idosebb
2019. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vis Maior ***** válasza:
14-es, elmondod, hogy alakult így, mármint hogy jutottatok el a szexig? Hány éves voltál? Csak mert ekkora korkülönbségnél, legalábbis nekem már nem trivialis. Te egyébként viszonoztada dolgot?
2019. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#14 hány éves vagy?
2022. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!