Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi lenne az a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi lenne az a szexuális tevékenység, amit ha megtenne értetek egy nő, azután már mindig csak vele szeretnétek szexelni, esetleg bele is tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Hát... biztos én vagyok a különc, de nálam ez pont fordítva működik. Nem a szextől szeretek bele valakibe, vagy attól, amit az ágyban teljesít. Hanem attól, amit a személyisége ad nekem. Akkor szoktam valakivel lefeküdni, ha már a szerelem megvan.
2022. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Igazából ilyen nincs a szerelem nem így működik
2022. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg a jó szex elég sokat hozzátesz a szerelem érzéséhez.
2022. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
#1 Haver, mi már kimentünk a divatból. Nem ez kell a nőknek. :D
2022. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az, ha tudja, mi fán terem a változatosság. A hosszú távú élénk szexuális életnek ez a fő kulcsa.
2022. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem sokat számít a jó szex.

Ha megvan az alap vonzalom, akkor egy szexben szubmisszív lányba bele tudnék szeretni

2022. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Ha megengedné, h mással is lefeküdjek. sakk-matt xd
2022. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Hogy engedelmes játékszerem legyen!
2022. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen nincs. Mindig van új, jobb, szebb, stb
2022. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ilyen konkrét dolog, inkább az összhang az ami számít. Ha valahogy elsőre már baromi jó minden, tempó megfelelő, változatosság megfelelő, kémia, ízek, szagok megfelelőek, csábítás megfelelő és eléritek azt, hogy nem akarjátok abbahagyni, nem akarjátok egymásról levenni a kezeteket, újra és újra és újra akarjátok, közben pedig tök jól érzitek magatokat, sokat nevettek, ezerszer elsültök egymástól, de folytatjátok...

na egy ilyen után van az, hogy beleszerettek egymásba.


És ehhez semmi extra kinky-ség nem szükséges, mert ugyanúgy összetud jönni anélkül, hogy a csaj lenyelné vagy anál lenne. És ugyanúgy össze tud jönni, hogy a pasinak óriás farka lenne vagy nyolc spriccelés, 2 liter ondóval és közben még kézen is állna. Összhang!

2022. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!