Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mozgáskorlátozottal az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgáskorlátozottal az első?

Figyelt kérdés

A barátom kerekesszékes egy baleset miatt.

Mielőtt valaki kérdezi igen az működik neki de még nem voltunk úgy együtt.

Teljesen önellátó egyébként és azt tervezzük pár napot együtt töltünk.

Ez lesz az első, hogy együtt töltjük az éjszakát is és hát már mind a ketten vágyunk szexuálisan a másikra, én megnyugtattam engem nem zavar az állapota és előttem nem kell szégyellnie semmit. Nekem ő lenne az első neki volt már más nőkkel is kapcsolata.

Ideges mert meg akar felelni én is mert hát én is neki.

Nem tudom mit tehetnék, hogy jobban feloldódjon én tényleg nagyon szeretem és engem nem zavar, hogy talàn a szexben nekem kellene többet "dolgozni".

Mit tehetnèk hogy ne legyen benne ez a megfelelési kényszer?


Normális válaszaitokat előre is köszönöm.



2023. aug. 5. 12:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10

Nem azért vagyok vele mert mozgáskorlátozott!

Tehát én nem kifejezetten kerestem őt, ráadásul ő volt az aki kezdeményezett.

Ő nagyon nem zárkózott most mégis izgul a szex miatt.

Plusz jó úton halad, hogy egyszer majd újra járni tudjon.

2023. aug. 5. 15:26
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11

Igen, gondoltam. Én egyszer voltam egy kerekesszékes csajjal, nagyon élveztem, utólag belegondolva része volt ennek, hogy ő mozgáskorlátozott. Valahogy jobban akartam vigyázni rá, jobban akartam hogy élvezze, figyelmesebb akartam lenni, és nagyon jó volt vele így. Sajnos messze lakik így nem folytatódott, de jó lenne újra megélni ilyesmit...

2023. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Kérdező! Én 50 nő vagyok. Az első férfi az életemben mozgáskorlátozott volt (fél lábát amputálták). Én voltam az idegesebb, nem a mozgáskorlátozott sárga miatt. Egy picit ittam, az segített. Sokat nevettünk, beszélgettünk. Elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Tényleg nagyon szerelmes voltam. Az első alkalom ezért volt jó, nem az élmény miatt. Utána valahogy felszabadultam, csodálatos volt. Mondd el neki, hogy szereted! Légy őszinte! Ne félj! Nyugodtan igyál/igyatok egy pohárba bort vagy koktélt. Legyen hangulatos! Mondd el neki, hogy nem baj, ha elsőre nem lesz tökéletes. A lényeg, hogy a végén bújjatok össze.
2023. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon is tiszteletreméltó, ahogyan hozzá állsz, sajnos nem mindenki tudja megtalálni az ilyen jószívű lányokat. Becsülöm, hogy a korlátozottsága ellenére is ennyire feltétel nélkül szereted, ez gyönyörű és kívánom hogy sokáig tartson a kapcsolatotok. =)

Ehhez viszont mérföldkő ez a helyzet. Én alkoholt mondjuk nem javasolnék. Szerintem ha egymás társaságában kellően el tudtok lazulni akkor úgyis hozza magával a helyzet. Nem kell azonnal az ágyba ugrani. Nézzetek egy filmet, bújjatok össze, beszélgessetek és az ilyen pillanatokból nálam mindig jött a felszabadult intimitás, a csók, a tapi aztán jött magától a többi. A tudatos tervezgetés okozta a rágörcsölést mindig. Csak engedjétek a pillanatnak és a biológiának, hogy dolgozzon. =)

Sajnos tapasztalat, hogy ha nem a maga természetességével jön akkor mondogathatod bármennyire, hogy ne aggódjon, úgyis fog.

2023. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem tervezzük, hogy szex lesz de mind a ketten vágyunk a másikra amit nem tagadunk egymás előtt.

Csók és tapi már volt úriember velem de közben meg szeret huncutan beszólogatni ami nekem nagyon tetszik.

Nem voltunk együtt még soha napokig sehol, nem aludtunk együtt de célozgatunk egymásnak a szexre így jött az, hogy nagyon megakarunk felelni a másiknak.

Én személy szerint várom is, hogy szex legyen kár lenne letagadnom, hogy mennyire akarom.

December óta vagyunk együtt de én már az elején is kívántam.

De igazatok van kár ezen görcsölni. Alakul ahogy alakul. Szeretjük egymást az a lényeg.🙂

2023. aug. 5. 20:37
 16/18 anonim ***** válasza:

Remélem minden jól sül majd el. =)

Majd mesélj, hogy alakult a hétvége. =)

Kellemes időtöltést kívánunk. =)

2023. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Suetonius ***** válasza:
0%

Ahogy fentebb is írták, az alkohol segít ellazulni - de csak módjával, mert kontraproduktív tud lenni, ha érted... :P

Próbáld azzal nyugtatni, hogy ha az idegességtől nem állna fel/más gond lenne, akkor sincs gond: van két ügyes keze, meg nyelve a szájában... hajrá! ;)

31F

2023. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Összejött végül? Hogy ment?
2023. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!