Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mozgáskorlátozottal az első?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgáskorlátozottal az első?

Figyelt kérdés

A barátom kerekesszékes egy baleset miatt.

Mielőtt valaki kérdezi igen az működik neki de még nem voltunk úgy együtt.

Teljesen önellátó egyébként és azt tervezzük pár napot együtt töltünk.

Ez lesz az első, hogy együtt töltjük az éjszakát is és hát már mind a ketten vágyunk szexuálisan a másikra, én megnyugtattam engem nem zavar az állapota és előttem nem kell szégyellnie semmit. Nekem ő lenne az első neki volt már más nőkkel is kapcsolata.

Ideges mert meg akar felelni én is mert hát én is neki.

Nem tudom mit tehetnék, hogy jobban feloldódjon én tényleg nagyon szeretem és engem nem zavar, hogy talàn a szexben nekem kellene többet "dolgozni".

Mit tehetnèk hogy ne legyen benne ez a megfelelési kényszer?


Normális válaszaitokat előre is köszönöm.



2023. aug. 5. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Tiszteletreméltó lány vagy , és kívánom h jól sikerüljön. Úgyis görcsölni fog, bármit teszel. Talán mondd el előtte, h tudod h rágörcsöl, és te is. És hogy sok ilyen alkalmatok lesz még, és nem vársz most tőle semmi különlegeset, csak hogy együtt legyetek.
2023. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Olvassátok el a Magánélet kerekesszékben c. könyvet.
2023. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
2023. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkivel az első valamelyikőtöknek vagy csak kerekesszékessel?
2023. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

KÖzben látom a hastaget.

4.

2023. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Legyetek nyitottak a fogyatékosságával kapcsolatban, mindazonáltal a szexben hadd érezze, hogy ő a férfi, te pedig a nő, különben nem fog működni hosszabb távon.
2023. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ki a szűz?
2023. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én a női fél vagyok a szűz ő már rég nem az.

Nincsenek elvárásaim mert ez lesz az első, gondolom mint minden párnak nekünk is össszekell szokni.

Egyébként tényleg önálló, egyedül él és szinte semmiben nem korlátozza ez a helyzet.

Nyugtatgatom de ideges ő akar túlságosan is megfelelni nekem.

2023. aug. 5. 13:51
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Szuper nő vagy!! Aki nem felszines! Bárcsak ilyen felfogású lenne az összes nő. Minden elismerésem neked! És sok boldogságot kivanok nektek. És a szexel ne habozzatok. Vágjatok bele!
2023. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Én ugyanilyet keresek csak nőben. De a mozgáskorlátozottak sokkal zárkózottabbak sajna...

37F

2023. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!