Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mekkora az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az átlagos pénisz méret?

Figyelt kérdés
Mi tapasztalatok ez ügyben?
2023. júl. 30. 13:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Most megint leírom, és majd megint el leszek küldve a pics_ba: szerintem van itt egy komoly nyelvi-fogalmi probléma. A számtani átlag egy dolog, az lehet 13,04 (most mondtam egy számot), ha elegendő számú pasi fszméretét átlagoljuk, amiben lesz nagyon sok közepes méret, ugyanakkor jó néhány kicsi és nagy is. De ez még nem jelenti azt, hogy

1. a legtöbb férfinek 13-as a szerszáma, hogy ez a leggyakoribb,

2. hogy ez a KÖZEPES méret.

A legtöbb ember fejében – szerintem hibásan rögzülve – átlagos = közepes. Holott a sokféle fszméretet átlagolva nem feltétlen közepes méretet kapunk. Plusz jelezném, hogy a boltban sem azt mondod, hogy egy átlagos pólót kérsz, hanem egy M-eset. Az átlagos pólóméret ugyanis nem biztos, hogy M-es méret lenne, ha átlagolnád az XS-es, az S-es, az M-es, az L-es, az XL-es és az XXL-es póló méretét. Arról nem is beszélve, ha azt átlagolnád, melyik méret mennyi embernek megfelelő.

Az én kategorizálásom szerint egy fsz XS-es 10 alatt, S-es 10-14 közt, M-es 14-18 közt, L-es 18-20 közt, XL-es 20-24 közt, XXL-es 24 felett.

2023. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!