Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kövér nőknek nehezebb/nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nőknek nehezebb/nem lehet betenni a teljes péniszt, ha az átlagos méretű? Tehát Ők jobban élvezik a nagyobb méretet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 12:36
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
77%
Ha megtalálod a lyukat, egyáltalán...
2022. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy valakin van +x kg még nem nő meg a hüvelye. A nagyon dagadt nőknek azért nehezebb betenni mert több a hasán a háj, zsírosabb a hátsó, azaz nehezebben férsz hozzá a célterülethez. Dugtam már 100+ nőt (az éhség nagy úr :D) a cerka fele sem volt benne mert nem fértem hozzá rendesen.
2022. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2.


Igen pont erről szól a kérdés… Ha mondjuk egy átlagos magasságú nőről van szó, aki 125 kg. és eleve, amikor vékonyabb volt akkor is leginkább a fenekére hízott (most meg már ekkora súllyal mindenhova hízik, de így is a feneke az ami extrém nagy), akkor oda, a vaginába egy átlagos 14-15 cm hosszú pénisszel hogy lehet egyáltalán behatolni?

Hány cm lehet amit elvesz zsírszövet?


Valamilyen nagyon speciális pózok kellenek?

2022. okt. 7. 13:04
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
#3 125 kg-s nőnél az átlag cerkából kb. a kupakja lenne ami a p.nciba van a többi a farpofák és a háj között kamillázna.
2022. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
nem véletlen hogy a négerek szeretik a dagadékokat és vica versa. hála istennek, így több normális nő marad nekünk
2022. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Elmélet van ám bőven, csak a baj veletek van. Azért nem fértek hozzá, mert undorodtok a testétől és nem akartok igazán benne lenni...

Ha valaki szeret egy ilyen testet, akkor ugyanúgy tövig tudja tenni, mert nem okoz gondot, hogy megkeresse, hogy a legjobb...

Gusztustalan, hogy pocskondiáztok valamit, amihez semmi közötök nincs. Hál'istennek, hogy az ilyenek megmaradnak a gebéknek... XD

2022. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Akis_hamis ***** válasza:
97%

Én egyszer majdnem dugtam egy dagadtabb csajjal a kocsiban,de a helyszűke és a kövérség együtt azt eredményezte, hogy betenni sem sikerült 😄

Így csak szopott és kiverte én meg közben ujjaztam.

2022. okt. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
#6 hát tény és való még csak egy nagyon dagadt nővel volt precedensem de ott ezt tapasztaltam, de igazad van, meghagyjuk neked őket 😅 S köszi a jókívánságot, végül is az mert, sose legyek megint olyan kiéhezett hogy dagadt nőre kelljen fanyalodnom :)
2022. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Én speciel nagyon szeretem a túlsúlyos nőket is, ha az arcuk tetszik…

Mindenkinek meg van a maga ízlése, amihez joga van, meg a véleményét is kifejteni, de azért szerintem sem kéne pocskondiázni a kövér nőket.

2022. okt. 7. 13:36
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
#9 nem pocskondiáztam (nem azt írtam disznótestű és hasonlók), de nevén neveztem (dagadt) és leírtam a véleményem (nem tetszik, csak ha már nagyon-nagyon nincs más akkor ráfanyalodok mint rántott hús helyett a májkrémes kenyérre), illetve választ kaptál a kérdésedre. Azaz a háj miatt nehezebb hozzáférni.
2022. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!