Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáció során az elnyújtá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáció során az elnyújtásos módszerrel valóban javítható idővel a gyorstüzelés?

Figyelt kérdés
Mondjuk fél év alatt lehet tapasztalható javulást elérni? Persze ha egyáltalán működik.

2023. júl. 22. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor ha tudod kontrollalni es pontosan erzed mi az a pont mikor nincs visszaut.


De egy huvely mas erzes mint a kezed. Es h egy masik emberrel csinalod. Ne ezert kell megtanulni kontrollalni.

2023. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Meg az intim torna gyakorlása. A PC izom erősítése azért is hasznos, mert ha a saját tudatod irányítása alé veszed azt az izmot, akkor nem fog összevissza lövöldözni szex közben sem , hanem akkor ereszted ki a magodat, amikor te akarod. Persze maszturbálás közben könnyebb ellazulva csak arra figyelni, mi van akkor, ha ellazítod azt is, nem engeded összevissza rángatózni. Csak amikor te akarod, akkor rántod össze. Azt nem engeded meg neki, hogy magától görcsölgessen.
2023. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal hogy elnyujtom folyamat azzal az időt javítom nem? Mármint a PC izmos dolog meg az elnyújtás az két különböző dolog nem?
2023. júl. 22. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem mas

Az elnyujtas az max masziban okes de valos szexnel nem fog menni annyira mint ahogy a kezeddel megy. A PC torna segit kontrollt tartani. Leven tudatosan megtanulod az izmokat mozgatni fesziteni lazitani ami kell. Erdemes lemenni megtanulni

2023. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan lehet ezt az izmot effektíven erősíteni?
2023. júl. 22. 22:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem ér. Több mint 10 éve tudatosan így mazzturbálok, hogy elhúzom 1-1,5 órát, elsősorban azért, hogy k.rva nagyot lőjjek a végén, nameg persze hogy hátha sikerül szexben is majd tovább bírnom. PC izmot is próbáltam erősíteni. Ehhez képest mai napig van, hogy a barátnőmmel 2 perc után elsülök, egyszerüen így működők. Már feladtam ezt a témát, hogy jajj ne élvezzek el hamar, stb, annyit pörögtem rajta egy időben, hogy az már beteges volt.
2023. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásosak az eredmények ahogy olvastam. Valakinek segített valakinek nem, mint ahogy az előző írtam. Ér valamit vagy sem? Vagy egyénileg dől el?
2023. júl. 23. 00:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem főként adottság kérdése ez is. És aki nagyon elhiszi, hogy ez segíteni fog, biztos segít ez is fejben tovább bírni. Ja és mégvalami, ha állandóan meg kell állj szex közben is, az nem megoldás, mert a lányoknak az baromi frusztráló.

Én szemyesen mióta magamat tudom, mindig nagyon hamar eltudtam menni, masztival is. Volt sok nőm, szűk punci, nagyon tàg punci, mindegyikkel max 10 perc (a tág punci azért előnyös ilyen szmepontból). Tehàt adottság ez. Ja és mégvalami, ha àllandóan csak erre koncentrálsz, az a libidódnak is rosszat tesz, és ezzel közvetve a párodnak is. 6os voltam

2023. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És a lényeg, no poresz! Az sokat gyengít a teljesítményen 🙂
2023. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13-14 éves koromban kezdtem el elnyújtani, sokkal tovább bírom. Szexnél nem sokat segített de ott is javultam ez téren 18F
2023. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!