Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Technikák gyorstüzelés késlelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Technikák gyorstüzelés késleltetésre?

Figyelt kérdés

Intim tornázok egy ideje, de nem segít. Próbáltam potencianővelőket is, és majdnem kizárólag óvszerrel szeretkezünk, de még így is gyorsan elmegyek.

Hogy őszinte legyek szeretkezés közbe nem szeretnék a szomszéd frissen nyírt fűvére gondolni. Egyéb ötlet?



2022. okt. 18. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én meg azt kívánom,hogy gyorsabban elélvezzek...

Szinte bármeddig el tudom húzni,és arra kell rákoncentrálnom,hogy menjek már el.43F

2022. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Késleltetős óvszer, vagy késleltetős krém?
2022. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd ki, mikor jólesik. Aztán probálj második menetet is. A legnagyobb segítség a barátnőd részéről a megértés és a harmónia.
2022. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt lődd el amikor jól esik. Sok sok izgatás a nőnek, legyen feltüzelve. Másodjára már koncentrálj a partneredre is, melyik pózt hogyan élvezi, ha kell csiklóval foglalkozni stb. Utána jöhetsz te megint.
2022. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Durex performa (extended pleasure) óvszer.
2022. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fityma hátrahúzva hordása.
2022. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket ;)
2022. okt. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!