Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelésre mi a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorstüzelésre mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Elméletben már sok megoldást olvastam,de a gyakorlatban egyiksem müködik.
2022. aug. 13. 10:34
1 2
 1/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Hány perc az a gyors?
2022. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gátizmok erősítése, maszturbálás során gyakorlás.
2022. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,

arra írtam, hogyha pasi vagy.

Lányoknál más megoldás van.

2022. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Nincs megoldás.
2022. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kerüld a szexet. Az a legbiztosabb 😉


Amúgy meg ha problémát okoz, el lehet fáradni orvoshoz. Urológiára és pszichiátriára sem kell beutaló. Az andrológia már neccesebb

2022. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki kell verni előtte, szex közben meg próbálsz pihenni keveset úgy hogy közben ne álljon meg az egész. Eleinte nekem is így ment. Nem valami hatékony de mindenképp tovább bírtam valamivel. Hosszú távon nekem maga a szex segített hogy már régóta csinálom nagyobb kihagyás nélkül. Nyilván amikor 1-2 hétig nincs semmi, az első menet elég hamar durran, de utána már sokkal tovább bírom mint évekkel ezelőtt.
2022. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sok mindent tenni. Nekem évekig max 5 perc volt egy menet, elég sok csajom és partnerem volt, ment így is a dolog. Aztán elkezdtem egyre jobban koncentrálni, és szép lassan sikerült kitolnom a dolgot 10-15 percre. Most tartós kapcsolatom van végre, ami érzelmekre alapul, ez mégtöbbet segít az összeszokásban, néha a 20-25 perc is összejön, persze szünetekkel és pózváltásokkal. De ha nem figyelek, akkor néha jön hogy elsüljek már 2 perc után. 26f
2022. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért nincs megoldás, mert ez nem is probléma, nincs ilyen probléma. A 2-3 perces élvezés a NORMÁLIS.
2022. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as


Az a normális, ha te döntöd el, hogy mikor akarsz elmenni és valami irányításod van felette. Nyilván nem mindig.

Ez lehet 2-3 perc, vagy 20-30, nem a percen múlik.

Rendszeres szexnél a 2-3 perc szerintem gyors.

2022. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze sok mindent meglehet tanulni, kardot is lehet nyelni, meg kötélen járni 100 méter magasan, de nem az a természetes működése az embereknek. Ez olyan mintha a férfiaktól a kézenjárást várnák el, mintha ez valami veleszületett tulajdonság lenne.

És érdekes módon az orgazmus szabályozást, annak megtanulását csak a férfiakon kérik számon a nőkőn soha.

2022. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!