Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha a péniszketrecem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a péniszketrecem kicsit nyúzza a bőrt a heréknél?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel vettünk egy péniszketrecet de nem tudom hogy kell használni még. Oldalakon utánajártam és azt talaltam hogy ha fáj vagy kényelmetlen akkor vegyük le. De igazából mivel egy szilikon péniszketrecről van szó szerintem csak a bőrt nyúzza picit. Ilyenkor maradhat? Kérek témában jártas emberek segítségét, mert a cél az lenne hogy a barátnőm később napokra is be tudjon zárni. Kérem csak a témában jártas emberek írjanak nincs szükségem olyan kommentekre hogy nem vagyunk normálisak.

2023. júl. 21. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem nem baj, na és neked?
2023. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ez még olyan amit én simán kibírok, de nem akarom hogy valami hosszútávú probléma legyen belőle
2023. júl. 22. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Akkor nem csinálni ilyeneket.
2023. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Inkább tedd nyúl ketrecbe.
2023. júl. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom akkor húzza amikor feláll. Ha nem fáj vagy kellemetlen akkor nem lesz semmi bajod
2023. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy túl kicsi a gyűrű. De kend be test ápolóval azt a részt és nem fogja húzni.
2023. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen tipusu ketrec?
2023. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!