Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visel vagy viselt valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visel vagy viselt valaki övszerű teljes erényövet, tehát nem farokketrecet?

Figyelt kérdés

Tehát nem a csak péniszre való fém/műanyag/szilikon ketrecre gondolok, hanem arra a teljes erényövre ami körbefogja az ember derekát, illetve a lába között is. Pl: [link]

Mik a tapasztalatotok ezen övekkel? Milyen előnyei hátrányai vannak? Lehet folyamatosan hordani? Pontosan milyen típust viselsz, vagy melyik gyártótól van?

Szívesen kipróbálnánk hogy milyen egy ilyet viselni, mielőtt beruházunk rá, mivel a legtöbb ami nem kínai az elég drága.

Köszönöm minden értelmes választ!



2022. aug. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Ilyet a lányok hordanak 😅


Ha pasi vagy semmi értelme ilyet viselned

2022. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen kínai teljesen zárt és beépített anál plugos. Nem lehet folyamatosan hordani, mert sem a pisilés, sem a nagyvécézés nem oldható meg benne. Rajtam alapból mindig van egy micro fém ketrec, aminek barátnőmnél a kulcsa. A zárt plugos teljes övet pedig csak úgy hordom, amikor együtt vagyunk, vagy ha egyedül vagyok, akkor nálam van a kulcsa. Másképpen nem lehet megooldani, de igazából a farkam zárva van a ketrecben így is.
2022. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Az első beleszarás után a viselési komfortja romlani kezd...
2022. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendeltem egyet az Aliexpressről. Sajnos hosszabb távú hordásra nekem nem alkalmas. Pedig sokat dolgoztam vele, próbáltam kicsit átalakítani, és jobb is lett.

Az a helyzet hogyha kellően szorosra állítom, akkor nagyon kényelmetlen az ülés benne. Eléggé nyom, bevág. Ha nem állítom olyan szorosra akkor még tud viszonylag kényelmes is lenni, csak akkor meg befér egy ujjam és ki tudom húzni a farkamat, kb könnyebben mint egy ketrec típusú övben.

A hiedelemmel ellentétben a wc-zés viszonylag jól megoldható benne. Hátul van egy pánt, azt persze minden alkalommal tisztítani kell. Ehhez nedves törlőkendő elég, de van hogy kevés. Igazság szerint nagy wczés után ajánlatos fürdeni, ha rajtad van.


Azt mondják a komolyabb övek (Neosteel stb) pár hónap hordás után "betörnek" mint egy cipő, és utána már viszonylag kényelmesek, ugyanakkor nagyon biztonságosak, nem férsz a farkadhoz. Ráadásul elég komoly érzetet ad.

Egyelőre még túl drágának találom, főleg ilyen Euro árak mellett.

Nekünk a ketrec típusú erényöv teljesen megfelel. Ahhoz már eléggé hozzászoktam, és igazából, minálunk ez csak egy plusz eszköz, a dolgok fejben dőlnek el, ha a feleségem megtiltja hogy magamhoz nyúlok akkor nem nyúlok magamhoz, ebben az erényöv mondjuk sok segítséget ad. De emiatt fölöslegesnek tartom a teljes erényövet. Büntetésből néha felkerül, meg néha kiváncsiságból felveszem aztán mindig meg is bánom...

2022. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!