Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti veketek egyenrangú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti veketek egyenrangú férfinak tekintenétek egy transz férfit?

Figyelt kérdés
A heteró nőket kb kényszerítik arra hogy magukkal azonosnak azaz teljes értékű született nőnek fogadjanak el egy transz nőt. Lásd a hollandiai szépségversenyt, vagy a sportokat. Ha ellenkeznek a biológiailag született nők, akkor transzfóbok vagy akármilyen fóbok. (Nyilván nem, de kötelező ez a vád is az ellen aki nem fogadja el a transz nőket nőnek.) Férfiak, ti elfogadnátok egy transz férfit ugyanolyan született férfinek mint amilyenek ti vagytok?
2023. júl. 13. 19:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Kényes kérdés... íme a válaszom, ami hangsúlyozom szubjektív! Nem, nem tartom ugyanannyira férfinek, vagy nőnek, a transznemű embereket. A holland szépségkirálynő választás erre az abszurd példa. Ezek után egy nő, hogy és milyen érzésekkel jelentkezzen egy versenyre, ahol egy eredeti férfitestben született nő "leiskolázza" egy olyan versenyen, ahol a szépség és a nőiesség a szempont. Ez egy olyan lépcsőfok a túlzott pc világ lépésének, amelynek nem biztos hogy meg kellett volna történnie.

Nem, nem vagyok sem homo, sem transzfób. Ahogy a médiában nagy port vert Bocskor válasza is ugyanez volt, indítottak volna egy transz szépségversenyt.

Olyan ez, mintha egy eredeti ruhabemutatón egy hamisítvány, kínai ruhadarab lenne a befutó. Nem sértésnek szánom a véleményem, de számomra ez nem nő, én legalábbis nem tudnék így nézni rá.

2023. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért különböztessük meg a kettőt:

aki valamelyik nembe született, de nem úgy akar élni, annak legyen lehetősége rá - DE! Mindig legyen világos, hogy mi volt az eredeti, és ne élvezzen pl. sportban vagy máshol extra előnyt.


Másrészt léteznek átmeneti formák - nekik is legyen lehetőségük dönteni, vagy akár átmenetiként élni.

2023. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Mi az kérdező, te lettél a második? :D
2023. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13-as ritka értelmes megnyilvánulás volt ez részedről. És azt hiszed jól beszóltál... Na lehet az ilyen fajta emberek miatt mint amilyen te is vagy, tart itt a világ ahol.

11-es köszönöm a válaszod, és szerintem nem kellene senkinek sem szabadkoznia a véleménye miatt, és az pedig irritáló hogy mindenkire ráhúzzák önkényesen a homofób transzfób stb fóc cimkét.

2023. júl. 13. 21:44
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mint embert igen, mint férfit broáf.
2023. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, bármikor örömmel a kezébe adom a fűnyírót, nesze akkor férfi munka...

Amúgy meg nem nagyon érdekel a dolog, úgy se hinném, hogy kérdezgetném, hogy hé mi van te valójában nő vagy vagy hasonló.

2023. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
43%

Legfeljebb egy nekem tetsző nő szexualítása érdekel. Senki más szexualításával, nemével nem foglalkoznék. Soha nem volt olyan gondolatom, hogy egy szomszéd, kolega, ismerős szexualítását, nemiállapotát megbeszéljem megkérdezem. Száz másik okból szimpatizáltam, vagy utáltam embereket, de ez lényegtelen.

Szóval felőllem nyugodtan lehet bárki olyan nemű amilyen lenni akar.

Amugy alapból empatikus vagyok az ilyen emberekkel, mert szörnyű lehet egy ellenkező nemű testbe beleszűletni, és még küzdeni a debil agyalágyultak, megbélyegzésével.

2023. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
27%

4:"Mi az a transz férfi hogy kell azt elképzelni?"


Egy női testbe született férfi, aki férfiként gondol magára, és férfiként is akar élni. Ugy is lehetne mondani, hogy egy súlyosan testihibás férfi.

2023. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
28%

Igen.

F 40

2023. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!