Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is úgy érzi, hogy európán...

Más is úgy érzi, hogy európán belül nem annyira elfogadóak, befogadóak a magyarokkal és talán a többi európaival szemben sem? Bármelyik országba mentem, sosem éreztem azt, hogy egyenrangúnak tekintenének, vagy legalább ne néznének le.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy talán Amerikában, kanadában vagy ausztráliában jobban elfogadnának.

Vagy olyan területen ami nem túl felkapott. Nem nagyvárosok, távol mindentől.

Mondjuk egy gazdag ország valami kietlenebb területén?

Valaki esetleg tudja erre a választ?


Mert eddig bárhova mentem általában nem voltak nyitottak rám magyarként. Egyszer hazudtam magam svédországban amerikaianak és azonnal mindenki körberajongott. De ezt csak egyszer tudtam eljátszani és tényleg csak a kísérlet kedvéért tettem ezt.


Talán európán kívül jobban elfogadják a magyart?


2023. febr. 20. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem véletlenül ilyenek.

Amerikában pláne, ott senkivel sem befogadóak.

2023. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Orbán-atyánk hatalmas marketinget csinált a magyaroknak. Hát mit gondolsz. Rosszindulatú, adókerülő, lopós, oroszbarát cigók vagyunk.
2023. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a nyugat-európaiak többsége lenézi a kelet-európaiakat, elviseli őket de lenézi és kvázi rabszolgának tekinti. nemcsak a magyarokat.

felesleges itt orbánozni, ez ugyanígy volt mikor én 2006-ban elkezdtem Németországban dolgozni.

2023. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért van abban igazság, amit a 2es írt.

Mostanában nincs valami jó hírünk a vilagban. Oroszbarát tolvaj kormány és egy borzasztóan elmaradott fölènyeskedő, szerény képességű nép, aki 12 éve tapsol ahhoz, hogy mindent szétlopnak.

2023. febr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!