Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lányok Jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lányok Jártatok már úgy hogy olyan bikinit vettetek hogy miután kijöttök a vízből att látszik ? Mennyire zavar vagy zavar e titeket ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 09:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Miért zavarna. Hiába csinálnék úgy, mint ha nem lenne puncim attól még van.
2023. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavar.
2023. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy sárga bikinim ami először volt rajtam,16-17 lehettem.Amikor kijöttem a vízből nem strandon,a bnőim szóltak,hogy átlátszik,kb. mindenem látszódott.Összegörnyedve vártam azt amíg megszáradok,soha többé nem vettem fel.Valami ócska anyag lehetett.Biztosan látták a fiúk is,mert voltak azok is ott.Jajj. :-)
2023. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen, jártammár úgy.


Fehér bikinivel, gondolom valami ócska anyagból lehetett az is, mint a #3-as válaszolóé.

Nekem is a barátnőim szóltak, körbetekertem magam egy törölközővel.

Eléggé zavart, egyebként.

2023. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Jártam így, engem nem zavart
2023. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi az a att?
2023. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Igen, volt egy rozsaszin amivel így jártam, hat eleg kellemetlenul jott ki a dologm
2023. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Olyat még nem vettem fel, csak olyan fordult velem elő, hogy csúszdázás után úgy kellett az alsó részét kioperálnom a fenekemből.
2023. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Volt ilyen, de tudtam, hogy átlátszik, hiszen előtte a kádban felvettem. Nem zavart egyáltalán.
2023. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
bézs színű fürdőrucival jártam így, ráadásul senki sem figyelmeztetett, csak a nap végén vettem észre a mosdóban a tükörben...érdekes viszont, hogy nem a szégyen, hanem az izgalom érzése töltött el és ezután párszor direkt vettem fel, hogy mutogathassam magam
2023. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!