Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok van olyan, hogy hamar elmentek?

Figyelt kérdés
Férfiaknál elég sok szó esik róla, hogy korai magömlés után az aktus nem folytatódik, legalábbis nem úgy, és ez lehet probléma is akár, míg nőknél ha van is ilyen jelenség inkább tudnak folytatódni a dolgok.

2023. júl. 9. 08:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#8 12:35


Többször elolvastam a válaszokat, és a Te hozzászólásodon kívül nem találtam észoszosztást (+az én hozzászólásaimban egy kicsit), csak saját tapasztalatokról való beszámolókat.


Szerintem a női orgazmus egy tök jó téma.

Továbbra sem értem, hogy hogyan lehet egyéni tapasztalatokat lepontozni... -Ez a sorozatos lepontozóknak szól, aki nem biztos, hogy megegyezik az általam megszólított hozzászólóval.-


Igaz én a korai női orgazmusra kérdeztem rá első sorban, de azért az is kiderült, hogy nagyon széles a tapasztalati skála az élvezés teljes hiányától, illetve csak saját magának tudja elérni egészen a 2-3 perc utáni, majd sorozat orgazmusig. Ezekben a válaszokban nem látok észosztást.

2023. júl. 9. 13:51
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
igen, volt olyan pasim, aki nyelvvel/ujjal pár perc alatt elélveztetett az előjáték alatt. Ha utána rögtön be is tette a farkát, akkor még úgy is elélveztem utána.
2023. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
nem értem, az utolsót miért pontozzák le. Pont így vagyok vele én is.
2023. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi az a válasz opció hogy "nagyon hamar"?


Elöjátékkal vagy csak az aktus nettó idejét számolós? Na és hány perc nálad a hamar? Mennyi a nagyon hamar?


Voltam már pár nővel, elég nagy részüknek sikerült hüvelyi orgazmust okozni (nem úgy hogy közben csiklóztak volna!) Nagyon különbözik ki mennyi idő alatt megy el. És egyénen belül se mindig egyforma. A nyalás az más, de ott csiklóorgazmus van.


Nagyon kevesen vannak akiknek nem esik jól az aktus folytatása orgazmus után (ilyen téren a csiklóorgazmus teljesen más). De olyankor (hüvelyi) nekik is jó ha az ember lelassít kicsit, legalább pár másodpercre. Miért érdekel ez a kérdéskör??


Hetero férfi

2023. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Látom, a még sosem volt orgazmusom opcióra adott 1 szavazat eltűnt, ezért szeretném megragadni az alkalmat mind magam, mind a topik olvasói és kommentelői, valamint az egész gyakoris közösség nevében, hogy őszinte, szívből jövő gratulációmat fejezzem ki! :P Csak így tovább!
2023. júl. 30. 11:16
 16/16 A kérdező kommentje:

14-es válaszolónak:


A nagyon hamar alatt azt értettem, hogy akár már az előjáték során, vagy behatolás közben, vagy az azt követő néhány percen belül csúcsrja jut az illető.


Szerintem ezt senki nem számolja/méri stopperrel, de ha mindenáron időt szeretnék megadni, akkor azon intim területek (csikló, hüvely, popsi, mellbimbó, köldök, fülcimpa, stb... bármi, amitől el tud élvezni) direkt ingerlését követő 3-5 percen belül értem a nagyon hamart, 5-10 percen belül pedig a hamart, 10 perc fölött pedig átlagosat.


Mivel ezt senki/a többség nem méri a szubjektív időérzet pedig ilyenkor csalóka lehet nem is tartottam/tartom fontosnak ezt időben pontosan meghatározni.


A kérdésben direkt nem tettem különbséget az orgazmus elérésének módjában (csiklói, hüvelyi, egyéb...). (Érdekességként leírom, hogy pl. nemrég olvastam itt egy kérdésben, hogy a kérdés feltevője, illetve azt hiszem egy válaszoló is kizárólag popsi izgatással tud elmenni. Ezt sosem gondoltam volna, hogy ilyen létezik.)


Szerintem nagyon érdekes ez a kérdéskör, a kérdés ötlete úgy született meg, hogy nagyon sok kérdés foglalkozik a korai magömléssel, gyorstüzeléssel, és azzal, hogy utána a férfi teljesen használhatatlanná válik.


Ezzel szemben a női gyors élvezésről nemnagyon van kérdés sőt, erre az eseményre a nőknél nincs is külön szó. A szavazatokból úgy tűnik, hogy valószínűlg azért, mert általában tuják folytatni, és a férfiakkal szemben nem lesznek "használhatatlanok."


Szintén hetero férfi (Bocs tess, ha csalódást okoztam)

2023. júl. 30. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!