Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nálatok van olyan, hogy hamar elmentek?

Figyelt kérdés
Férfiaknál elég sok szó esik róla, hogy korai magömlés után az aktus nem folytatódik, legalábbis nem úgy, és ez lehet probléma is akár, míg nőknél ha van is ilyen jelenség inkább tudnak folytatódni a dolgok.

2023. júl. 9. 08:49
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, még sosem volt orgazmusom.
Nő vagyok, szex közben partnerrel még nem volt orgazmusom.
Nő vagyok, szokott lenni orgazmusom, de ez hosszabb idő alatt jön össze.
Nő vagyok, és előfordult már, hogy minimális fizikai inger hatására lett orgazmusom, de nem jellemző.
Nő vagyok, rendszeresen előfordul, hogy nagyon hamar a csúcsra jutok, és ezután nem tudom azonnal folytatni.
Nő vagyok, nagyon hamar elérek a csúcsra, viszont szinte azonnal tudom folytatni.
Férfi vagyok, még soha nem találkoztam ilyen nővel.
Férfi vagyok, voltam már ilyen nővel, akit nagyon hamar a csúcsra juttatam.
Férfi vagyok, de érdekel a kérdés és szavazni is szeretnék.
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Én férfi vagyok de több olyan barátnőm is volt aki az első 2-3 percben el is ment, utána nem érzett túl sokat, majd újra el tudott menni
2023. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Egy férfi, aki velem csalta a nőjét, panaszkodott arra, hogy gyorstüzelő a párja, ahogy beteszi neki, elmegy és ez azért zavarta, mert utána már nem volt ott fejben szex közben.

Ez fura, mert én meg semmit nem éreztem szinte, amikor bedugta.

2023. júl. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Megfelelő pasival, megfelelő mérettel, 4-5 perc alatt is megvan akár az első. Utána pedig hasonlóan jönnek a következők, az ötödik-hatodik után pedig be tud gyorsulni és egymás után jönnek rövid szünetekkel, illetve úgy tűnik hogy tovább is tartanak. A legjobban ezeket a sorozatorgazmusokat szeretem, eddig három pasi tudta előhozni nekem.
2023. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőm nagyon hamar elszokott menni (2-3 perc), és olyan 3-4 orgazmustól többet nem is bír, túlérzékeny lesz. Ezért is illünk jól össze, mert nincs az a gond, hogy én nem bírom 20 percig dugni, és emiatt nem megy el.
2023. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A lepontozóknak ez úton üzenném, hogy légyszíves ne pontozzátok le a kérdésre adott válaszokat, mert szerintem hasznosak. Engem érdekelnek a tapasztalatok további válaszadóktól is, ne rettentsétek el őket a lepontozással! A válaszolóknak és szavazóknak pedig köszönöm, hogy megtiszteltek válaszukkal/szavazatukkal, és várom a további szavazatokat, illetve kommenteket is.
2023. júl. 9. 11:26
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Az első orgazmusom kb 5 perc után van utánna jön a többi is 1-2 percenként.
2023. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Viola811 ***** válasza:
88%
Sorozatorgazmusom van így egy kb 1 órás aktus alatt van vagy 10-15 orgazmusom. Az első olyan 2 perc után jön, aztán meg jön a többi is amikor hosszabb, rövidebb orgazmusok.
2023. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Előbb tanuljátok meg, mi a szerelem, mi a szex, mert úgy látom, fingotok nincs róla, max pár kivételnek, házasodjatok meg, addig ne osszátok az észt!
2023. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Csak magamnak
2023. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Imádom amikor a nő élvez, és szeretem nézni, érezni magamon. Van olyan nő aki élvezés után, még bírja ha tovább benne van a férfi!? Egy régi vágyam egy olyan nőt találni, akivel egyszerre élveznénk el! Sajnos ez nagyon nehéz!
2023. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!