Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy van ez? Lefeküdjek még vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Lefeküdjek még vele?

Figyelt kérdés

Megdugtam egy nőt pár hete. Annyira nem is volt az esetem de akkor épp nem volt más dolgom meg ő akarta nagyon.

És annyira élvezte a szexet hogy újra csinálnám vele bármikor. Pedig annyira nem tetszett.


2023. júl. 7. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik miért feküdnél le vele újra? És a nőnek is jobb lenne az igazság, hogy hamarabb tudjon továbblépni.
2023. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert jó volt nagyon a szex vele és megtetszett. Meg amúgy is nagyon jófej laza nő és ő nagyon akarná még. Ez nem elég ok? 😂
2023. júl. 7. 11:58
 13/15 GFman ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben én is egy nálam idősebb nővel.Külsőre nem fogott meg,ha az utcán elment volna mellettem észre se vettem volna.

Viszont a sex jó volt vele.Ha lehetne belemennék még egyszer a dologba.Nem ártottunk senkinek vele, mindketten egyedül éltünk.Szóval amíg mindkettőtöknek jó én a helyedben folytatnám.

2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ő is csak szexinek gondolja mint te, akkor nincs ezzel gond. Viszont ha ő komoly kapcsolatban reménykedik, te pedig egyáltalán nem, akkor nem a legjobb
2023. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Látod, erre mondják, hogy a külső nem minden.
2023. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!