Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Tetszik baromira egy srác,nemrég ismertem meg . És ö csak szexet szeretne ,de kicsit furcsának találom őt. Félek ,hogy foglalt ,nem nagyon mond magánéletéről semmit sem. Nagyon kívánom őt ,nem tudom első látásra megvolt köztünk a kémia. De mégsem tudom mi tévő legyek?
2023. márc. 11. 19:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Feküggyé!
2023. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ott semmi kémia, viszket a suncid és dugni akarsz.
2023. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tudsz róla semmit és nem is mesél neked akkor az is lehet hogy egy sorozatgyilkos. Mindenek előtt a biztonság a fontos.

Ha félsz hogy foglalt kérdezz rá. Ha meggyőzött afelől hogy szingli (és nem is szerv kereskedő) akkor vagy tényleg úgy van, vagy jól hazudik, és ha te is csak szexet keresel akkor neked zöld utad van, arról te nem tehetsz ha hazudik mint a vízfolyás.

2023. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél aranyvirágbogaram?


Ha szexelni szeretnél egy jót, akkor ahhoz nem kell ismerd a hátterét, szóval hajrá.

Ha barát kell akkor még húzd, próbáld rávenni, hogy megnyíljon neked és ne csak a pinád akarja.

2023. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

"Nincs ott semmi kémia, viszket a..."

Hallod ember te amúgy mit érzel amikor ilyeneket írsz? Remélem ugyanennyi megértést kapsz az ágyban mint amennyit te adsz a másik nemnek.

2023. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Feküdj le velem. Tök normális vagyok.
2023. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
2 te aztán nagyon tudod
2023. márc. 11. 19:55
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

ma 19:49

Lehet kicsit durva, de közben meg a kémia/szerelem az esetek nagy többségében ennyi.

Számtalanszor lehet ilyenbe belefutni, hogy ha megfelelő időben próbálkozol be egy lánynál akkor nyerő vagy, ha meg épp nem viszket neki akkor lehetsz akár milyen Don Juan csak szarni fognak a fejedre.

2023. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

A hetero pasik azt fogják mondani hogy ne szexelj vele. A csajok azt hogy ezt neked kell tudnod. A leszbi csajok és a black-pill femcelek azt mondják majd hogy eszedbe ne jusson magadat odadobni.


Most mit mondhatnék? Nem vagyok bu_zi.

2023. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És akkor a pasinak meg a farka viszket vagy mi?!! Hagyjuk már ezt a baromságot.
2023. márc. 11. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!