Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Tetszik baromira egy srác,nemrég ismertem meg . És ö csak szexet szeretne ,de kicsit furcsának találom őt. Félek ,hogy foglalt ,nem nagyon mond magánéletéről semmit sem. Nagyon kívánom őt ,nem tudom első látásra megvolt köztünk a kémia. De mégsem tudom mi tévő legyek?
2023. márc. 11. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha nem mond semmit annak oka van. Azt hogy ezek ellenére akarsz-e dugni valakivel vagy sem meg egyedül te tudod eldönteni. Van aki nem dug foglalt pasikkal, más meg úgy van vele a szexnek nem feltétele az együttjárás és megteszi a testi örömök élvezetéért. Tiéd a döntés joga, te életed nem másoké.
2023. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert min változtat a te szemszögedből ha van nője? Csak dugni akarsz, nem értem.
2023. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mert én csak azt akarom,hogy az enyém legyen
2023. márc. 11. 20:05
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Tipikus hetero csaj. Birtoklási vágy, stb


Ugye azt is akarod hogy ő téged tartson a legszebbnek, veled legyen legjobb a szex, és csak téged akarjon?

2023. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen
2023. márc. 11. 20:08
 16/20 anonim ***** válasza:
63%
19:56 azért ezzel vitatkoznék mert személy szerint nálam nem az van hogy "most kefélni akarok és jó az a Don Juan akinek egyébként taszít a csajozási ingere" mert aki nem az esetem nem hozza ki belőlem az akarást. Lehet rosszul gondolom de az ágyban hempergés szerinten preferenciák szerencsés találkozása, és nem hormonális időszakhoz kötött. Lehet másnál igen, sőt az esetek többségében ahogy mondod, de számomra ez elképzelhetetlen.
2023. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk kell megszavazni? Akkor részemről +1 az igenek javára!
2023. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Siman ala.fekudnek

N

2023. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Ne! inkább velem!
2023. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez a saját döntésed. Szerintem azok akik szexelni szeretnének csak nem nagyon akarják megismerni a másikat. Egyszerűen elég ha vonzó az ellenkező nemű ember. Javíts ki ha tévedek.
2023. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!