Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 40 év körüli elvált férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 év körüli elvált férfi 20+ intim mérettel még vonzó partner lehet huszonéves lányok számára?

Figyelt kérdés
Természetesen ha feltesszük, hogy nem elhanyagolt, van egzisztenciája, sportol, tehát egy normális pasi.

2023. júl. 7. 00:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%

Akinek akkora farka van, az nem mondogatja ! Aki viszont ilyeneket kerdez annak olyan 12+ cm ami max 12,6 cm de lehet 12,2 cm is....

Pont emiatt tett lapatra az elozo parod, akinek csak gratulalni tudok !!!!

2023. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
#Kata40 te egy annyira sötét ember vagy, mindig ha meglátom a nevedet tudom hogy valami hatalmas f@szság fog következni. Légyszi ha semmi értelmes nem jön ki a szádon, ne beszélj!
2023. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintetek Kata40 nő vagy férfi? Merthogy nőkre írogat rá.
2023. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
#14 igen rám is rámírt már és nő vagyok. Fogalmam sincs de ekkora iq-val teljesen mindegy, úgysincs esélye bárkit is becsapni.
2023. júl. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kata40 egyértelműen férfi, majdnem minden szex témájú kérdéshez odaír valami semmitmondó választ és láthatóan egész nap itt lóg. Ilyet egy 40 éves Kata nem csinál. Valószínűleg csak egy szűz kisfarkú incel aki nőnek álcázva magát próbálja kiélni a frusztrációját.
2023. júl. 7. 07:27
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
A korral nincs semmi gond, viszont én speciel nem szeretem a nagy farkat, az olyan pasit, aki meg még ki is emeli a farokméretét, amely szerinte a kora mellett a második legfontosabb tulajdonság, tuti messzire elkerülném.
2023. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
16. Na neked pont nem kellene beszólnod, a kérdésedből kiderült minden.
2023. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

24 évesen 40 éves férfival jöttem össze. Tőle van gyerekem is.

Sajnos előbb jött a gyerek, és kiderült mennyire rossz parti emberileg.

28 évesen összejöttem egy 44 évessel. Azóta is együtt vagyunk.

De mindkét pasi jól szituált, kellemes megjelenésű, nem gyorstüzelő pasi.

Hogy mekkora a szerszámuk... mai napig nem tudom. Használni tudták.

2023. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kata40 - függetlenül a valós nemétől - a legunalmasabb, leggeilebb lúzer itt.
2023. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!