Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan rohadt nehéz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohadt nehéz egy fiatal huszonéves férfinak szexpartnert találnia?

Figyelt kérdés
Társkeresőn nem írnak vissza, buliban nem hajlandók ismerkedni...

2023. jún. 13. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Miért tennék ingyen, ha lehet pénzért is.
2023. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
55%
A hiba az ön készülékében van.
2023. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
5%
Magam nevében tudok válaszolni: mert átlagos vagyok, semmi különleges nincs bennem, amire harapnának. Olyan világban élünk, amiben nőként bármit megkaphatsz, többféle változatban és ha a gerinced helyén Haribo van, ezzel igen dús életkörülményeket is építhetsz ki magadnak. Egy férfi ilyet hol tehetne?!
2023. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
21%
Mert már túl öreg vagy
2023. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Camorri ***** válasza:
61%

Egy tipp: eddz, fejleszd magad, szerezz státuszt, és amint megvannak nyomd a csajok arcába ezt.


A hook-up kultúra nem más mint marketing. Ha el tudod adni magad jól, akkor vannak vevők, ha nem akkor akármennyire jó lehet az áru nem fogsz kelleni.


És nehogy azt hidd, hogy a nőknél ez másképp lenne.

2023. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Camorri ***** válasza:
68%
Ohh és még egy dolgot elfelejtettem: nagy számok törvénye! Ne csak a legjobb csajhoz menj oda, hanem az összeshez!
2023. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Egy nőnek meg elég szépnek születnie és még eddzenie sem kell hogy partnere legyen.

Tudom, ez incel sírás, de kurvára igazságtalan az élet. Ez van.

2023. jún. 13. 23:56
 8/20 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a státusz.

A francért vannak beleszerelmesedve a nők a státuszba...

Bezzeg a legtöbb férfit nem érdekli, milyen a nő státusza.

2023. jún. 13. 23:58
 9/20 Camorri ***** válasza:
Uuu ez nem ide illő, úgyhogy írok privátba, illetve akit érdekel az írjon rám és megírom az én gondolatmenetem, ha valakit érdekel és nem csak kötöszködni akar...
2023. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Egyáltalán nem nehéz.

Ha csúnya vagy, de kigyúrod magad olyan jó 80 kilós szálkásra (ami meglehet akár 2 éven belül is) megnyerheted a legbetegebb, legperverzebb csajok egy részét.

2023. jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!