Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a szőrös puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a szőrös puncit nyalni, vagy manapság ez már szinte fétisnek minősül? 26F Leszbikus lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 07:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem el, ami itt folyik.

Ha kiírunk egy ilyen kérdést, két válasz fog érkezni: igen és nem. Mindkettő megvolt, és mindkét tábornak megvan rá a személyes oka. De ezért egymást marni marha felesleges, mert konkrétan semmi közünk nincs ahhoz, hogy mit szeret, esetleg inkább mit szeressen a másik.

2023. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%
Mindegy, hogy szőrös vagy szőrtelen! Mindegyiket élvezésig szoktam nyalni! f.
2023. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha valaki nem szereti nyalni a szőröst, de azért ha valaki szerint egy szőrös punci a macskával egyenlő az vagy felesleges bunkóskodás vagy tényleg beteges berögződés amit talán érdemes kezeltetni.


Egyébként én nem borortválom és párom szereti nyalni így is.

2023. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítés nem csak divat vagy praktikum. Mindkettőnknek jobb, ha szabadon van a bőr! Úgy jobban érezzük egymást. Gondolj bele, nem ugyanaz, ha pólón keresztül érsz egy nőhöz, vagy közvetlenül a bőréhez. Ugye, hogy mennyivel izgatóbb?
2023. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#24 ennek csak akkor van értelme, ha téged egy nő kopasz fejét simogatni is jobban izgat, mint beletúrni a hajába.
2023. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
25, ennek meg csak akkor van értelme, ha szerinted a fej ugyanolyan, mint a punci. XD :DDD
2023. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavar,de a "mexikói " fazon izgató nekem nagyon!
2023. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én imádom ha egy picit borostás….

A csupasz nem jó…

2023. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!