Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a szőrös puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a szőrös puncit nyalni, vagy manapság ez már szinte fétisnek minősül? 26F Leszbikus lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 07:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
65%
Miszimusz
2023. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az észosztást ami itt megy. Csak azért, mert vki máshogy szereti. Valóban a termeszet adta a szőrt a nunira, de mióta ruhát hordunk, funkcióját vesztette. Kit mi izgat fel jobban. Van akit nem zavar ha csak a lyukat és a csiklót nyalja, ahol gyárilag csupasz, van, aki a nagyajkakat is nyalja-szívja és közben köpködi a szőrszálakat, és van, akit a csupasz punci létványa önmagában is lázba hoz. És másképp, más dolgokat is csinál a csupasz puncival. Ízlések és pofonok. Senlinek n jár piros, mert mást szeret. Csak az idióták pontoznak le ezért. Na lássuk, ki tartja magát idiótának. 😁😁😁
2023. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
50%

#7: szerintem itt csak egyedül te nem vagy normális. Pont benned nincs semmilyen tolerancia, elfogadás mások iránt, csupán mert más az ízlésük mint neked. Vérciki amit művelsz.

Szíved joga, hogy ha neked a szőrös tetszik, egyéni ízlés dolga. De semmi jogod bírálni azokat, akiknek más az ízlésük. Nehogy már te mondd meg, hogy mi a "természetes, szép és kellemes". Neked az. Másnak meg nem.

Akkor ilyen alapon ha te szereted a tökfőzeléket, mindenkinek szeretnie kell, aki nem szereti, menjen átnevelő táborba?

Higgadj le, te a szőrt szereted, sokan meg nem. Ez van.

2023. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
27%

Én nem szeretem ha teljesen csupasz...

A szőr (ápolt, trimmelt) nagyon szexi.


F 30

2023. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
43%
25 éve nem láttam szőrös muffkátlit.
2023. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Hál' Istennek én igen. Addig kutattam kerestem, míg mindig belefutottam egy-kettőbe :)
2023. júl. 4. 11:28
 17/28 anonim ***** válasza:
44%

Szőrös puncit is kinyalnék… 60 éves korig

46 F

2023. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Ízlések és pofonok, de egyébként a teljesen természetes fazon is ugyanúgy nyalható. Nem a szőrt nyalod ugyebár a szeméremtesten, hanem a csiklót.
2023. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
45%

én pont hogy sokkal jobban szeretem úgy nyalni, ha szőrös. nyalás közben cirógatják az arcom a lágy punciszőrök, és sokkal jobban érezni a jó fülledt punciillatot. nekem sokkal ingergazdagabb így.

néha egy-egy szőrszál véletlen a számba kerül, de kit érdekel, kábé annyi zavaró, mintha bejönne egy muslica az ablakon.

nem tudom, hogy fétisnek számít-e, de nem is lényeges.

2023. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
19nek üzenem. Tudom h meg vagy győződve az ellenkezőjéről, de ha csak a csiklót nyalod, nagyon rosszul nyalsz.
2023. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!