Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretitek a szőrös puncit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a szőrös puncit nyalni, vagy manapság ez már szinte fétisnek minősül? 26F Leszbikus lányok is írhatnak.

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 07:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem nyalok macskàt.
2023. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Csak a csupaszt jó nyalni.

És igen, van ilyen fétis, mostanában akadnak olyan srácok, pasik, akiknek bejön a szőrös muff (egészségükre, saját egyéni ízlés dolga, nincs ezzel baj). De ettől még most sem ez a többség, és szvsz nem is lesz.

2023. júl. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Nyalni a csupaszt jó. Tehát amikor a ajkak körül csupasz. Ha van felett egy dísz háromszög, csík az még teljesen ok. De a dzsungel vagy trimmelt dzsugel nyalásra nem nagy élmény.
2023. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Amikor elkezdtem a szexuális életemet, akkor még nem volt divat a csupasz, úgyhogy meg kellett tanulnia technikát hozzá. A két hüvelykujjal húztamnszét a puncit, és a szőrt, hogy hozzáférjek a csiklóhoz. De én is jobban szeretem, ha csupasz, vagy rövidre nyírt.

F53

2023. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt nagyon szőrös bnőm és jó volt nyalni, semmi hátrányát nem tapasztaltam a szörnek. Nem vagyok szőr fétises, de nekem nem visszataszító.
2023. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%

1-es, a szőrös nemi szerv nem macska, kezeltesd magad, ha te így gondolod.

Hova jutott a világ...

2023. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%

2-es, rólad is megvan a véleményem...

Irány a kezelés.

Normális épeszű férfiak legyetek már, ébredjetek rá hogy a természetes a szép és a kellemes!

2023. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%
Tiszta szégyen, én megszaggatnám azokat a fickókat, akik ELVÁRJÁK a borotválást. Fenéken billentés és irány az őserdő...
2023. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
54%

3-as, te is szégyenlheted magad. Dzsungelnek titulálod a természetes szőrzetű nőt. Megnevelnélek téged is...

Mindenki aki ezzel problémázik, keressen egy szexuálszakembert és kezeltesse a dolgait. Meg a hormonjait, illetve adott esetben járja ki újra az iskola felső tagozatát.

2023. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 6-os, 7-es, 9-essel. Legalábbis abban, hogy ott van egy szép nő tetőtől talpig, minden részletében csodálatos + a lelki adottságok, amik nekünk férfiaknak annyira tetszik. És hát a természet úgy alkotta meg, hogy ott szőrös nekik, kitudja miért. Szerintem is dekoratív, és izgalmat hoz létre a férfiban.

Viszont a kezelést azt nem mondom azon pasiknak, akik utálkoznak a szőr miatt. Ez a véleményük, azt kész :D

2023. júl. 4. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!