Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha strandon valaki észreveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha strandon valaki észreveszi hogy dugunk vagy pettingezünk a víz alatt annak lehet komolyabb következménye?

Figyelt kérdés
Pl kihívják a rendőröket vagy kidobnak a strandról.

2023. júl. 3. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem mentek inkább vízpartra ahol egy félre eső részen nyugodtabban dughatok?!
2023. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Irigykedhettek nyugodtan! K.urva jó volt, sajnálhatjátok, hogy nektek kimaradt. :D 8-as
2023. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#11

Lehet inkább az lesz

2023. júl. 3. 19:36
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#12

Hidd el, nem irigyellek. A te kalandjaid nem befolyásolják az enyémeket.

Annak örülök, hogy a lány nem kapott semmi fertőzést amiatt, hogy a széthúgyozott vizet pumpáltat neki felfelé.

2023. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
8%
#13: mint írtam, simán meg lehet csinálni. Ha izgat a dolog, akkor hajrá! Még ha észre is vesznek, nem lesz semmi, milyen baromság már, hogy ezért börtönbe zárnak. Maximum kiraknak a fürdőből. És akkor mi van, majd legközelebb. 12-es
2023. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
#14: nem azt pumpáltam. Ott semmi víz nem volt, más folyadékok voltak.
2023. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#16

Akkor elnézést. Én úgy értettem, hogy a vízben dugtatok.

2023. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
#17: de, a vízben, de oda nem megy be víz, csak én. :)
2023. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

A legrosszabb esetben büntetőeljárás indul, párszázezer forint pénzbüntést szab ki a bíróság. Ettől büntetett előéletű nem leszel, de speciális erkölcsi bizonyítványhoz kötött munkaköröket utána jópár évig nem tölthetsz be, ha ilyen munkakörben vagy akkor kirúgnak.


Szeméremsértés

205. § (1) Aki magát nemi vágyának felkeltése vagy kielégítése céljából más előtt szeméremsértő módon mutogatja, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2023. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
54%
Pfejjj a múltkor a termál medencében azt hittem beokádok, amikor megláttam a víz színén úszni egy hosszú hajszálat takonyba gabalyodva!!! 🤢🤢🤮🤮🤮
2023. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!