Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti hogy tudnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(:Puszedli :) kérdése:

Férfiak! Ti hogy tudnátok egy habfürdőben vagy egy medencében elképzelni az szexet? Pl. Víz alatt szopás, stb.

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Amelyiket te választod azt másodiknak meg a másikat próbálnánk ki.
2018. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vízben szexelni klassz, csak kicsit problémás, mert bár vízben vagytok, van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy a testnedveket semlegesíti.

A víz alatti szopáshoz meg aztán kell tüdő...

2018. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szopást csak gyorsan tudom elképzelni, hogy meg ne fulladj, esetleg valami cuccal az orrodon, hogy kapj közben levegőt. Én imádnám.

A vízalatti szexhez volt részem. Ha jól nedvesedsz akkor nem lehet probléma

2018. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én nem csak a szopás részére gondoltam attól H azzal példálóztam. Pl. Pózok és kivitelezésre, stb.
2018. jún. 8. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Megfogom a lány csípőjét a vízben, és fordítok a lányon 180 fokot. A lábát a nyakamba teszem, a válla környékét finoman a két térdem között tartom a víz alatt. Ebben a pózban a kezemmel a puncijával szórakozom. Ha közben buborékokat enged fel a lány, akkor jó.
2018. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer próbaltuk ki es a medencében rám ült! Más érzés de nagyon jó!
2018. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Víz alatti csókolózás, orál előjátékként, az egyik fél kézenáll, a másik úgy játszadozik vele (nyalás, szopás, ujjazás), aztán 69, és utána jöhetnek a szokásos pózok, persze oda kell figyelni, nehogy baja essen a másiknak. A végén pedig mindketten a víz alatt elélvezni.
2018. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltuk jackuzziban. Örök emlék :)

A sz€pas marha jó úgy h közben pezseg a víz, a szex meg egyszerűen király úgy h félig vagyunk a vízben közben persze pezsgésre állítva ;)

2018. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Tengerben ha olyan helyen vagy, ahol kis öblök, meg sziklák vannak a part közelében... beúsztok, és azon az oldalon, ahol nem látnak és leér a lábad ölbe kapod a csajt.


Vagy ha jó úszók vagytok, akkor beúszhattok távolabb és simán a nyílt vízen összekapaszkodtok, csókolóztok, átkarol a lábaival és beteszed neki. A hullámzás adja az ütemet :) Nincs is annál jobb ;)


A víz alatti szopást nem tudom hogyan lehet kivitelezni, de vannak ilyen videók a neten...



F40

2018. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!