Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromnak elég a heti 1-2szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak elég a heti 1-2szex de nekem a napi 2 is kevés lenne. Ti, hogy szoktátok ezt megoldani? 35F

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 22:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon rossz a szövegértésed.


A feltett kérdésből annyi derül ki hogy az egyik félnek több szex kell mint a másikank.


Ennyi, nem több. Nem adott meg több információt a kérdező. Ehhez hozzá lehet költeni rengeteg mindent de felesleges és nincs érteleme. Tényként kezeled azt amit kitaláltál.

2023. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3 úgy szűrtem le más lányokkal folytatott beszélgetéseim alapján, hogy egy átlag. Tehát én úgy vélem, ez gyakoribb a nőknél.

Az egyik oka ennek, hogy a női nemiszerv mindig "sérül" egy kicsit - nem úgy, mint a farok - és kb 1-2-3 napnak kell eltelnie, hogy regenerálódjon.


Egyelőre, mert a kérdező mást nem közölt, ennyit tudtam írni.

Egyébként ezt megoldani sehogy sem lehet. Legalábbis, ha nem írsz több részletet, nem hiszem, hogy lehetne mit tenni. Szakítani kell.

2023. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

32.


Nyilván van aki többet van aki kevesebbet akar, ez attól is függ hogy milyen stádiumban van a kapcsolat, de kb ez az átlag.

2023. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
25%

Basszus mi sérül szex közben a női nemi szerven. Azt hittem mindent tudok a szexről és kiderül hogy nagyon nem…

Nőként mindennap kívánom, naponta többször is… szerencsére párom a napi egyre kapható, de ha otthon vagyunk akkor naponta többször is.

6 éve vagyunk együtt, nincs másik fel egyikünknek sem.

De vannak meglepik, sexi ruha, swinger (csak a hangulat miatt), volt hogy barátnőm videózott le minket sex közben, meg minden amit leírnék ide kitiltást a gyk.

2023. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtuk ez csak az átlag. Neked úgy látszik több kell mint az átlag.


Egyébként sérülhet a női nemi szerv. Nem minden esetben de van hogy megesik. Én is voltam már nőgyógyásznál probléma miatt és azt mondta sérült a hüvely,ez néha megesik. Mivel segédeszközt nem használtunk, ahogy ujjamat sem így csak a pénisz miatt lehetett.

2023. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kapcsolatunk nagyon jól működik egyébként ezt leszámítva. Az együttléteink is kielégítőek a vágyainkat is meg szoktuk élni minden rendben van. Ez az egy probléma, hogy én egész nap a szexre gondolok ő meg nem. Nyilván ez nem fog változni komolyabban csak érdekelne, hogy ki, hogy szokta ezt megoldani. Egyébként 15éve vagyunk együtt
2023. júl. 1. 08:22
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

36.


Na ennek örülök. Ritkán bírják egymás mellett a párok 15 évig.


Magadnak szoktad csinálni?

2023. júl. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

#35

Igen, tudom. Volt már velünk is, hogy nagyon benyomtam és megütött valamit vagy kidörzsölte ha sokáig csináltuk. De máshogy is meg lehet oldani az együttlétet ha ilyen probléma van. Feltéve, hogy megvan a vágy.

2023. júl. 1. 08:37
 39/40 A kérdező kommentje:

#37


Előfordul, de inkább tartogatom az együttlétekre.

2023. júl. 1. 08:41
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

7 év házasság után.

Én simán kiverem minden nap.

Nekem áll a farkam szexelni akarok ő meg nem.

Most akkor mit basztassam?

5 perc alatt megoldom aztán nyugi van.

Ha még kedve van hozzá akkor aznap több orgazmusom van.

Igazából ha rákérdezne megmondanám, hogy kicsapom de szerintem tudja...

2023. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!