Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kéne megoldani ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megoldani ezt a helyzetet (nagyon vékony pénisz)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 10,5 centi kerületű a péniszem. Hosszra 14-15 körül van, de a vastagtalanságától egy nőnek szerintem ptsd-je lenne.😄

2023. jún. 9. 06:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez tényleg vékony. Nekem 12,5-12,7 között van és még ez is vékonyak számít, hiába elvileg átlag.

Péniszköpeny az egyetlen megoldás szerintem, ha találsz olyan nőt aki elfogad így.

2023. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nyilván nem is erőltetem az ismerkedést. Azért ez már az a kategória, amin pszichológus, vagy bárki mondjon bármit, elég durva pofonokba lehet beleszaladni.
2023. jún. 9. 06:31
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos a legtöbb nő olyan mint egy feketelyuk.

Beléjük lehet zuhanni.

2023. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%
Van már satáj testzsíros pénsizfeltöltés. Olvass utána, nem is drága szerintem ahoz képest, hogy jelentős változást hozhat az életedbe. 2-3 alkalommal elérhető a kívánt vastagság. 1 alkalam ahhoz kell, hogy a beülzetett zsírszövetekben kiépüljön a vérellátás, szóval akkor még sok fel fog szívódni. Ezért kell legalább 2.
2023. jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Bocs a sok félrenyomásért 😅
2023. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd megnézem.


Jártam, járok pszichológushoz, nem csak emiatt. Nyilván ez is szóba került. Persze, próbálta oldani, de hülye nem vagyok, ezzel a mérettel kábé esélytelen vagyok. Azt nem szívesen élném meg, hogy sokkolódottan nézzen rám nő, mert ezt már ki sem nevetnék, pláne nem sorozatban...

2023. jún. 9. 07:09
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben elkezdenék pénzt keresni, vagy ami még jobb, nem foglalkozni a nőkkel.
2023. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez nem különösebben lenne nagy változás az eddigi életmódomban.😄 Mivel amúgy nem nézek ki rosszul, ha lenne is sansz, soha nem szoktam belemenni, inkább csak haverkodom nőkkel.
2023. jún. 9. 07:37
 9/29 A kérdező kommentje:
A pszichológussal szerencsére elég jól rendbe tettük a kedélyállapotomat, ugyanis meglehetősen offon voltam nárcisztikus, toxikus családi háttér miatt. Nekem már az is bőven jó!
2023. jún. 9. 07:39
 10/29 anonim ***** válasza:
A pszichológus nő vagy férfi volt?
2023. jún. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!