Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kéne megoldani ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megoldani ezt a helyzetet (nagyon vékony pénisz)?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 10,5 centi kerületű a péniszem. Hosszra 14-15 körül van, de a vastagtalanságától egy nőnek szerintem ptsd-je lenne.😄

2023. jún. 9. 06:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Nő.
2023. jún. 9. 07:43
 12/29 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy prostihoz???
2023. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem hiányzik a szex, hogy idegbeteg legyek miatta.
2023. jún. 9. 07:54
 14/29 A kérdező kommentje:
Meg amúgy "demiszexuális" vagyok, fontos (lenne) számomra az érzelmi háttér, kötődés. Csak hát azt is tudom, hogy egy ilyen hiányosság meglehetősen oldó hatással van a kötődés kialakulására.
2023. jún. 9. 07:59
 15/29 anonim ***** válasza:

És egy nővel beszélted meg ezt?


Vannak lehetőségek. Egyiket már leírták köpeny. Másik egy extra szűk nő. Vannak, igaz nem gyakori, de tegnap pl egy facebookos hozzászólásnál írta egy nő, hogy benne egy pók sem tudna megfordulni. És még vannak olyan nők akiknek tökmindegy a méret, mert nem nagyon élvezik a behatolásos szexet. Talán ez a legritkább, de ez is lehetőség.

2023. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Jó, és mekkora eséllyel találnám meg őket? Addig ezer meg egy, kis szerencsével nem durva megalázással végződő, csalódásba futnék bele.
2023. jún. 9. 08:10
 17/29 A kérdező kommentje:
De az miért baj, hogy nővel beszéltem erről?
2023. jún. 9. 08:11
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha bem próbálkozol, akkor semmi esélyed. Legalább gyakorolsz. Mert ha találsz egy nőt és semmi tapasztalatod, hamar elmész, nyalni sek tudsz majd, akkor hiába.
2023. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#17

Én nem tudnék egy nővel beszélni a méretéről. Csak ennyi. Pedig nekem vastagabb és kicsit hosszabb is.

2023. jún. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Nem fog szó nélkül felöltözni és otthagyni? Kb erre számítok jó esetben.😄
2023. jún. 9. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!