Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a leghosszabb idő,amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb idő,amit a szeretőtökkel sikerült megoldani? Hogy oldottátok/magyaráztátok meg,ki?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 nap

a barátnőmnél aludtam

2023. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig négy nap. Motoros túrán voltunk, teljesen legálisan, azaz itthon, meg nála itthon is tudták hogy ki mindenki lesz ott.

A szállás beosztást nyilván nem rèszleteztük...

2023. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétvége eddig a rekord. Én az őszintét mondtam: egy ismerősömmel megyek egy wellnessbe. Azt nem mondtam, hogy meg is baszom, az asszony meg nem kérdezte.
2023. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszaka egy szállodában. Semmit nem magyarázkodtam. Egy szex nélküli érdekházasságban élek, akkoriban olyan munkaköröm volt, hogy rengeteget éjszakáztam, amit sosem jelentettem be előre. Tényleg hajnalig dolgoztam sokszor. Így esett, hogy egy este nem munkával, hanem élvezetesebb dolgokkal töltöttem az időt. Hazudni a legtöbb ember nem szeret. Mindenki igyekszik úgy megoldani, hogy ne kelljen hazudni. Emiatt vannak előnyben a vállalkozó pasik a követhetetlen munkaidőbeosztásukkal, főleg akik jönnek-mennek. Egy helyhez és időhöz kötött férfi/nő sokkal nehezebben lép félre, mert akkor bele kéne hazudnia a párja szemébe. Én a rugalmas munkaidőmet volt, hogy a pasi ágyában kezdtem és egy óra múlva mentem dolgozni.
2023. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!