Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belém magyarázta, hogy ő kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém magyarázta, hogy ő kell nekem és most már tényleg róla fantáziálok, ez normális?

Figyelt kérdés

Annyit magyarázott nekem egy bizonyos férfi, hogy higgyem el, milyen jó lenne vele a szex és rá vágyom, hogy már tényleg róla fantáziálgatok egész nap.

Pedig ő tipikusan az a férfi, akinek a kérdéseit sem szabad elhinni, akkora vetítőgép...

Nem jött be mint férfi, amikor először megláttam és beszélgettem vele.

Beleültette a bogarat a fülembe, hogy mennyire élvezném vele.

Azóta csak őt nézem, amikor találkozok vele.


Ez normális?

Más is volt már így?

Hogyan kéne kivernem őt a fejemből?


2018. júl. 10. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleg befolyasolhato vagy akkor igen.
2018. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig röhögnöm kell, hogy egyes nők mennyire befolyásolhatók.. :D


De hát azt is gondolom, hogy ha az esélyt megadtad neki, hogy elhitesse veled azt, hogy ő mennyire jó lenne melléd.. akkor igazából.. valahol te is akartad, hogy legyen belőle valami, és ami most beszél belőled az a bizonytalanság.


most mondom 95%, hogy nyársra fog húzni, és olyan fos lesz vele a szex, hogy okolni fogod magad érte egy életen át.. :D

2018. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megdumalt. Ez ilyen. A magabiztossag a vonzo elsosorban, nem a kulso. Itt a pelda.
2018. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem fog meghúzni.

Házas.

2018. júl. 10. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
a nők ilyenek. idióták.
2018. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így van, a pasik maga a megtestesült tökéletesség...
2018. júl. 11. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismét egy jó példa arra, hogy ha egy pasi jól néz ki mindent elérhet…

Hogy a nők csak pakolnak arról, hogy érzelmes pasi kell. De ez nem igaz! Ha jól néz ki, akkor lehet kőbunkó…

Az nem igaz, hogy nem jött be elsőre. Bejött már akkor is! Különben nem érte volna el, hogy róla fantáziálj!

Én csak tudom! Az az igazság én nem vagyok jóképű. Ráadásul mozgássérült is vagyok (Bottal járok..) Én hiába vagyok kedves és rendes. Én csak annyit tudok elérni a kedvességgel, azzal hogy normálisan viselkedem, hogy maximum egyszer lefekszik velem a nő. Aztán továbbáll.

Nekem ne mondja senki, hogy a bunkóság nem kifizetődő egy nőnél…

Saját életem példája mutatja, hogy a bunkósággal mindig többet el lehet érni. Ha tehetném én is az lennék! De én nem tehetem meg…

2018. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!