Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet másképpen?Voltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy volt egy elég hosszú élettársi kapcsolatom aminek 1 éve vége lett. Azóta sokkal jobban érzem magam.Eldöntöttem hogy soha nem fogok senkivel összebútorozni meg közös kasszán élni,nem a párkapcsolat és a gyereknevelés lesz az életem alappillére.(szerencsére nem született gyerek az extől) Elköltöztem,munkát váltottam,letiltottam az exet mindenhonnan(csúnya válás volt) stb...Viszont az a gond hogy régen a szexualitás a mindennapok része volt,most viszont néha a falat kaparom hogy nem jutok szexhez,meg úgy alapjáraton hiányzik egy nő társasága.Az önkielégítés rövidtávon oké,de hosszútávon nem segít.Ilyenkor szoktam örömlányokhoz menni,az helyre is rak,viszont sajnálom rá azt a sok pénzt amit elkérnek akár fél órára is...Komoly párkapcsolat nem lehetséges mivel nem vagyok valami vonzó teremtés,és családbarát sem.Rengeteget dolgozom,később mégtöbbet fogok,külföldön is...Hogyan lehetne megoldani hogy elmúljanak ezek a nemi vágyak? Teljesen bestresszelek az egész helyzettől.Durván rányomja a bélyegét a mindennapjaimra és már nagyon idegesít.Amennyiben nem akarok párkapcsolatot,lehet ezzel valamit kezdeni vagy maradnak a fizetős nők? 28/f
2023. jan. 18. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát tesó, ha rusnya és családellenes vagy, szerinted ki fog veled kötetlenül kúrogatni? :D


Csak úgy szexpajtit találni a te korosztályodban nehéz. Majd pár év múlva az elvált anyukák között lesz esélyed. Addig vagy szedd össze magad, vagy fizess :)

2023. jan. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ebben az életkorban volt egy friends with benefits kapcsolatom. Egy korombeli csaj volt, akit baráti körben ismertem meg. A kémia nagyon megvolt kettőnk közt, viszont egyikünk sem akart komoly kapcsolatot, szóval csak összejártunk dugni, amikor kedvünk tartotta. Jó időszak volt.
2023. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy. Próbáld ki a tindert, ott biztos találsz alkalmi szexre csajt vagy állandó szex partnert kötődések nélkül (ingyen).


Én is voltam hasonló szituban. Szerencsére én le tudtam kötni magam melóval, tanulással és a maradék szabadidőmben meg elmentem konditerembe, szóval időm nem volt szexre gondolni (persze, azért nagyon hiányzott valaki).

Szépen elkezdtem kis izmot építeni és már 1 év alatt látszódott a változás és kapósabb is lettem a lányoknál. Végül egy olyan lánnyal jöttem össze, akivel már 12 éve ápoltunk szoros barátságot és mindig is egy hullámhosszon voltunk.

Én sem vagyok vmi szépség, a leányzó viszont eszméletlen szép.

Nagyon sok minden múlik a személyiségen is ;)

26F

2023. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor szerintem még egy darabig fizetgetek aztán majd később hátha jön valaki az életembe.Végülis birja a pénztárca csak mindig eszembe jut hogy abból a sok pénzből mennyi sokkal értelmesebb dolgot tudtam volna venni :D éves szintre lebontva százezreket elbaszok szó szerint.
2023. jan. 20. 05:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár a volt páromra többet költöttem. De ott legalább hazavárt valaki és heti szinten 3 napot gond nélkül ment a menet.Volt hogy órák hosszáig is. Dehát ez van.
2023. jan. 20. 05:08
 6/6 GFman ***** válasza:
100%
Huszonévesen is csajozgattunk haverokkal,de nekem 30 év felett kezdett jobban összejönni.Több puncit láttam az elmúlt x évben,mint a 20-as éveimben,pedig biztos nem én vagyok a nők álma.Ha még külföldre is utazgatni fogsz a jövőben ahogy írod,sokkal több lehetőséged lesz ismerkedni(utazáskor,szálláson,városnézéskor stb.).Az önbizalmadnak is jót tesz,ha többször próbálkozol a csajoknál,akkor is ha épp nem fog összejönni semmi.Ha komolyat nem akarsz csak alkalmit vagy barátság extrákkal kapcsolatot,akkor is kell időt,energiát,pénzt fektetni a dologba.Ha meg maradnak a rosszlányok,akkor Te rájuk költöd a pénzed.Más meg a hobbijára,autójára,vásárlásokra,wellness hétvégére....stb. szórja el a pénzét.Ők is költhették volna azt a pénzt másra,értelmesebb dologra is biztos.Ha független,szabad szeretnél maradni,de puncit is akarsz annak is megvan az ára.Én azt mondom,ha Te most szeretnéd kiélni magad,akkor most csináld!Inkább,mint x év múlva sopánkodj majd,hogy de jó lenne,de akkor már nem teheted majd meg valamiért.
2023. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!