Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tágul semennyit sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tágul semennyit sem a barátnőm? Mit csináljunk másképpen?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk együtt, ő 25 éves és még szűz. Nagyon szűk, egy ujjal tudom csak megujjazni finoman óvatosan.

Nekem voltak már barátnőim, de szűz még nem (hiába vagyok 39).

Tudnátok segíteni? Nekem egy kicsivel atlag felettiba méretem.


Tudnátok tanácsokat adni? Köszi előre is!



2019. márc. 8. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb ideig kell nyalni. Több előjáték. Kérdezd meg, hogy masztinál is ilyen szokott -e lenni.
2019. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek, hogy lazuljon el!
2019. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
kicsit off, de nagyon erdekel, hogy hogy 25 evesen szuz? ertekelendo, es gratula hozza 😀
2019. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Próbáld meg a nuniját is ujjazni ne csak a fenekét.

Amúgy gugliba vaginizmus

2019. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hüvelyét ujjazom csak, nyilván. Hármas, erre sajnos nem tudok válaszolni nagyon, azt mondta, nem sok sikere volt eddig a férfiakkal.
2019. márc. 8. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Ízével miaz huskloffoloval esetleg megutogetni. Az ugy tudom Oldja lazitja a kotoszoveteket vagy mi.
2019. márc. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a méreted? Körátmérő?
2019. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 25 évesen még szűz voltam. Egyszerűen idiótákkal nem álltam le. És lefoglalt a 3 suli, amit csináltam. Nem mindenki oda megy, ahova a nemiszerve irányítja.
2019. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!