Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Mit csináljak/ csináljunk hogy elélvezzen külön izgatás nélkül is? ( több lenn)

Figyelt kérdés
a barátnőm csak akkor tud elélvezni szex közben, ha izgatja a csiklóját.. Ha “csak” a péniszem jár benne ( bocs a megfogalmazásért de értitek) akkor nem tud elélvezni
2018. jan. 6. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen. Örülj, hogy egyáltalán elélvez veled!!!
2018. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban haver.
2018. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg erzekenyebb a csikloja, vannak ilyen nok
2018. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Te nagyon nem ismered a női testet. Örülj inkább hogy el tud veled menni és próbáld meg te izgatni szex közben a csiklóját! A kisujjunkat nyújtuk és az egész karunk kell...
2018. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A legtöbb lány ilyen. Én pl. sehogysem tudok elélvezni, örülj inkább a barátnődnek, hogy ő tud.
2018. jan. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En mar 37 eves vagyok, nem kislany, nem kezdo, es nekem is 100-bol 1x van huvelyi orgazmusom. Csikloi orgazmusom minden alkalommal van legalabb 1x. De engem nem zavar, az orgazmus az orgazmus, barhol is kezdodik. A paromat sem zavarja.
2018. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok amúgy?

Teljesen normális, s a nőknél ez a gyakoribb verzió. Nekem is csak csiklóingerléssel van orgazmusom, de ez engem sosem zavart, mert nagyon intenzív és hosszú. A partnerem sem akad ki rajta, igaz mi már nem 20 évesek vagyunk, ilyeneken nem drámázunk. :)

34/N

2018. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak úgy van.Több nőnek van ilyen mint gondolnád.

Nekem megfelel...minden szexnél van orgazmusom.

2018. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, akinek nem volt még semmilyen. Majd remélem egyszer összejön...
2018. jan. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak nők,akik csak akkor élvezik a nemi aktust,ha a csiklojat is izgatjak!Olyan is van,aki csak a csikló izgatásatol élvez el!A penisz behatolásat nem értékelik,sőt még fájhat is nekik!
2022. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!