Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet külsőről tudni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet külsőről tudni egy lányról, hogy domina?

Figyelt kérdés
Van valami külső tulajdonság amiből meg lehet mondani? Vagy teljesen "normális/szolíd", aranyos lányok is lehetnek dominánsok?

2023. jún. 28. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Van, akinek az arcvonásán látszódik részben, de a járása, testtartása, bizonyos szemüvegtípusok is utalnak rá.

Sokat számít a hangszín, a hang dinamikája is.

2023. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Külsőről nem minden esetben tudod meg mondani .


Pl róllam azt mondják hogy kedves cuki csajszi vagyok ki se néznék belőlem h a BDSM körökben mozgok


Oh pedig de és élvezem véresre példázni a pasikat imádom a cbt-t(fsz és here kinzás)


Imádom a tűt a viaszt az égetést

Kényszer francia szájba köpést pofonok levizelést .

Szeretem ha imádják a lábaim .


Szerintem pont az a jó ha nem vágják le hogy milyen vagy külsőre

Így lehet egy titkos izgalmas életed amikor önmagad vagy


N

2023. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 es igen az jó ha így rejtve marad meg ez érdekes, de amúgy te már elég durva dolgokat tolsz...
2023. jún. 28. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső tulajdonság nincs amiből megmondható. Emberismeret, rutin, tapasztalat - erre építve már elég sok személyiségjellemző "levehető".

Mindazonáltal még ha lenne is külső jel mennyivel lennél előrébb? Látod hogy valaki domináns és akkor hogyan tovább?

2023. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

Igazad van

Főként Mazo férfiakkal foglalkozom

2023. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy jó egy bizonyos szintig ha domináns egy lány de azért ne verjen szét meg ne okozzon maradandó sérülést. Csak lightosan
2023. jún. 28. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

4. "Látod hogy valaki domináns és akkor hogyan tovább?"


Hogyhogy?? Hát akkor térdre roskadsz elé, és a lábait csókolgatva, sírva esdekelsz neki, hogy ne bántson!

(Vagy azért, hogy bántson, attól függ, mit szeretsz...) :D :D :D

2023. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet. Nekem sokan mondták, hogy külsőre dominának tűnök, közben meg azt szeretem, ha kicsit alárendelt vagyok. Szóval külső alapján nem lehet. Csak az ember személyiségéből.
2023. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább próbáld meg hergelni, piszkálni egy kicsit majd nézd hogyan reagál. Ha megpofoz, esetleg folytogat is egy kicsit akkor csókold szájon szenvedélyesen és eszkaláld a dolgot. Nekem ez eddig bevállt arra hogy keressek partnert aki benne van a jóban:D
2023. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!