Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már nagyon vékony dominákkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a testalkatnak semmi köze ahhoz, hogy valaki domináns vagy nem, de nekem mégis fura, hogy ha olyan lány domináns, akit a legtöbb fiú/férfi fél kézzel össze tud roppantani

2023. jún. 20. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen találkoztam. A többi ízlés dolga - neked a teltebb testalkat jön be, másnak meg nem. Nem vagyunk egyformák.
2023. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek nagyon vékonyat és nagyon teltet is.


F

2023. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem akaratod ellenére, fizikai erõfölénnyel gyõz le.

A ló is engedelmeskedik a gazdájának, pedig könnyûszerrel ledobhatná, és felrúghatná...

2023. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1

Itt nem arról van szó, hogy nem jönnek be a vékonyak, hanem arról, hogy számomra furcsa, ha egy törékeny nő dominál egy megtermett férfit

2023. jún. 20. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor nem vékony dominához mész hanem egy testesebbhez - utóbbiból több van a "piacon" amúgy is. Mondtam, egyéni ízlés kérdése kinek mi jön be.
2023. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csak teltebb - nem kövér - lányok domináltak, pedig a vékonyak sokkal jobban bejönnek. Illetve volt egy vékony és roppant csinos, de ő magasabb volt nálam.

Egy közös volt bennük, hogy nem anyagias kapcsolatok voltak.

2023. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rád rak egy-két bilincset és máris erőfölényben van.
2023. jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

185 magas vagyok, 95kg és viszonylag sportos.

Számomra az külön élvezet, ha a nő kicsi és vékony, és behódolok neki. Nincs annál izgalmasabb mint amikor ki vagyok pattintva épp rendesen, feszülnek az izmaim de rendesen megkötöz és esélyem sincs szabadulni. És hiába vagyok kétszer akkora mint ő, mégis azt tehet velem amit csak akar.

2023. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

195 cm magas, 90 kg vagyok.


Voltam kb. 165 cm magas, kb 40-45 kg-os dominánál. Mondjuk tűsarkúban volt vagy 175-180 cm magas, de ez mindegy.


Egy zsanéros bilinccsel hátra bilincselte a kezeimet még a szeánsz legelején - jó rászorítva a csuklóimra, úgy, hogy ne nagyon legyen kedvem mozgatni - és a nyakamra pedig kaptam egy elektrosokkolós nyakörvet. Azt is jó szorosan.


Pár perc elteltével tehetetlenül vonaglottam, nyüszítettem a lábai előtt a földön, mert az elektromos nyakörvvel büntetett, ha nem azt csináltam, amit mondott, vagy nem azonnal. Majdnem magam alá pisiltem az elektrosokktól. Térden állva könyörögtem, hogy ne sokkoljon annyira és olyan sokszor, de könyörtelen volt. Persze egyébként is térden állva, csúszva kellett lennem, mert ha felálltam (volna) azonnal jött az áramütés, utána meg a földön fetrengés.

2023. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 beteg
2023. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!