Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, domináns nők, az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, domináns nők, az a jó, ha a szub pasitoknak alapból kisebb a szerszáma vagy ha nem az, mégis alázható vele?

Figyelt kérdés

2023. jún. 11. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően teljesen lényegtelen mekkora, hiszen nem érdekel.

Az erotikus domina már más tészta.

2023. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Olyan dominákhoz szólna akkor a kérdésem, akiket a dominaság erotikus vonalon is izgat.

2023. jún. 11. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Kevés olyan van, nyilván nekik is izgatóbb egy nagyobb méret, mint ahogy sok más embernek.


Csak menj fel egy szexpartner keresőre. 99%-ban alapfeltételnek ki is van írva a nagy intim méret.

2023. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
A kedvem is elmegy attól hogy domina legyek, amikor az összes idézőjeles szub azt képzeli hogy a kicsesett farka körül forog a világ. Az összes ilyen szánalmas szerencsétlen “szolgának” kívánom, csak olyan nőt találjon életében, aki csak arra használná hogy a kertet felássa.
2023. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt baromság, hogy a nagy méret a jó. Ezzel a férfiak egymást hergelik. A nők között is vannak kisebb intim mérettel rendelkezők, ami nem látszik, de számukra kifejezetten kellemetlen tud lenni a nagy farok. Bizonyos határokon belül képes a nő intim mérete alkalmazkodni a férfi méreteihez, de mentek már tönkre amiatt kapcsolatok, hogy a férfié túl nagy a nőé pedig túl kicsi. Nem egy ilyen esetről hallottam.

Mivel az én intim méretem is kicsi, nem hiányozna egy nagy farkú pasi. És igen, szeretem azzal alázni a szubot, hogy kicsi a farka. Ez egy játék, ha valóban kicsi, akkor hitelesebb. De akié nagy, azt is tudom alázni a farka miatt, legfeljebb másképp.

2023. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább könnyebb elbánni velük, ha kicsi
2023. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!