Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastag farkat kedvelő nők! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag farkat kedvelő nők! Ha a pasitoknak tekintélyes méretű, vastag szerszáma van, de nem eggyezik a közös jövöről elképzelt kép, akkor nem aggódtok, hogy az új pasinak kisebb lesz, és azzal nem lesz nektek élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Köszös jövőnek gyerekre és esküvőre gondolok, valamint nem is indult komoly kapcsolatnak. A csaj szeretné ezeket, de a pasi egyiket sem, ezért a nő szakítani akar, de inkább csak napokon keresztül hisztizett. Pedig feltúnt egy új pasi is, akivel talán meglehetne az álma, mégsem akarja elengedni a régit.
2021. szept. 6. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom ki ez a nő, de 15 éves körül lehet. Minek ragaszkodni valakihez, akivel nem működik a dolog?

Mellesleg nem csak egy farokból áll egy férfi, azért nem hiszem hogy bárki összeroskadna egy kevésbé vastag farok láttán:D de ha nem látta még, az is lehet hogy az is vaskos lesz. Felesleges ilyenen kattogni. Van ezermillió másik pasi a világon, valamelyiknek a farka csak lesz ugyanolyan jó, mint a korábbinak

N

2021. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

26 éves a csaj, nem 15, apja is noszogatja, hogy unokát szeretne ezért is van ennyire megindulva.

Igen, kár ahhoz ragaszkodni akivel nem közösek a célok, én el is engedném, mert mikor ezt a dolgot előhozza, utána napokig duzzogás van, meg alig szól hozzám, de mikor elköszönök tőle, hogy akkor ennyi volt, akkor folyton keres, meg hiányzom neki. Ő kimondottan szereti a nagy méretet, és volt akit azért is dobott, mert nem érezte. Más téren is jó a kapcsolat, jobb mint a korábbi pasijaival, de számára fontos a szex, ami ha nem élvezetes akkor megöli az egészet.

2021. szept. 7. 00:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom nem csak a nő elmeroggyant, az egész család az. Mi az hogy az apja noszogatja hogy tojjon már egy gyereket? Ha annyira kell gyerek, csinálja fel az apja az anyját aztán babázgassanak. Eszem elszáll.

A nő meg taktikázik, játszmázik, azért a hiszti meg a 'fenyegetés' hogy elmegy, hátha meggondolod magad. Ami nyilván nem történik meg, aztán kénytelen visszajönni hisz nem gondolta komolyan a szakítást, csak ezzel akart érzelmileg manipulálni.

A kérdésem az, hogy minek neked egy agyilag tini nő, akivel bár jó a szex, de mentálisan igencsak problémás és a jövőképetek se egyezik? Miért nem szakítasz vele és ha újra keresne, szimplán ignorálod? Te is fura fazon vagy, hogy egyszer szakítasz aztán ír a csaj hogy hiányzol és máris visszamész hozzá.

Nem tudom mit baszakodtok, de szedjétek össze magatokat és viselkedjetek úgy, mint két felnőtt ember

2021. szept. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Dehogy fogadtam vissza, ez csak szexkapcsolat volt. Mikor összejöttünk akkor volt pasija is, akit nemrég dobott, de azt hitte majd velem lehet valami komolyabb, pefig én soha nem igértem neki ilyent. Meg nekem van már más, akiről tud is.

Anno ő nyomult rám, mert tudta, hogy nekem nagy van, ezért is a kérdés. Mert, hogy lehetne neki új pasija, aki irogat egy ideje neki, fickónak van saját háza is, így elköltözhetne otthonról (igaz nekem is van),de mégis engem húz a szexre irányuló célozgatásaival.

2021. szept. 7. 01:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Mekkora neked hosszra, vastagságra, hogy ennyire rá van indulva?
2021. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
17 centi hosszú, viszont 5,5 centi az átmérője. Jóval több orgazmusa van velem mint a korábbi pasijaival.
2021. szept. 7. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, nekem volt már ennél is (jóval) nagyobb farkú pasim és utána kisebb mérettel rendelkező és elmondhatom, hogy az élvezetem abszolút nem a méreten múlik. Miért is múlna rajta, mikor szinte az összes érző ideg a hüvelybemenetnél található és elég szűk vagyok ahhoz, hogy bármilyen méretű farok tudjon élvezetet okozni számomra. A farokhoz tartozó pasi számomra sokkal fontosabb.
2021. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Igen én ezt ITT sokkszor olvasom, mégis mikor személyesen rákérdezek a nőknél, hogy mi ezzel a tapasztalatuk, akkor mindegyik azt mondja, hogy jobban szeretik a nagyobbat. De ez biztos egyénfüggő is. Viszont én még mindig azt mondom, hogy nem a hossz, hanem a vastagság számít.
2021. szept. 7. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Már akinek. Egy jól záró hüvelynek elég bármi, én pl. egy ujjtól is simán elélvezek, akkor minek vágynék vastagra?
2021. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Neked 5,5 vastag? Jól mérted? A pasijának mennyi volt? Vele azért nem élvezte annyira, mert kis mérete volt?
2021. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!