Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mindketten nagyon vonzódunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindketten nagyon vonzódunk egymáshoz akkor a szex is nagyon élvezetes lesz?

Figyelt kérdés

Többszöri találkozás után is nagyon vonzódunk egymáshoz, sőt mégjobban, szóval nem csak ilyen fellángolás. Még nem szexeltünk de ha majd fogunk akkor ezek alapján nagyon fogjuk élvezni mindketten?

Én vagyok a fiú, és még nem voltam lánnyal. Azon gondolkdom hogy ilyenkor lehet olyan hogy csókolózunk, ruhán keresztül simogatom és benedvesedik már ettől?

Meg mitől lehet hogy mindketten ennyire vonzónak tartuk a másikat? Én nem találkoztam még olyan lánnyal aki ezt váltotta volna ki belőlem mint ő.


2021. szept. 6. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Alapvetően akkor igazán jó a szex ha szereted a másikat és azt is élvezed ha ő élvezi.

Viszont attól még lehet nem túl jó élmény a szex. Az erős vonzalom annyiban segítség, hogy ha rosszul sikerül a szex, akkor valószínűleg próbálkozni fogtok többször is szóval van esély javítani

2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól hogy kívánjátok egymást még akármilyen is lehet a szex, te élvezni fogod a lány is valamennyire persze ez attol függ mennyi ideig tart majd.

Mert hát nagy esélyel nem fogod sokáig húzni, pláne ha iszonyat be vagy gerjedve bár a gumi azért sokat segít de persze ne legyen igazam. És legyen feledhetetlen alkalom. Hormonok vagy csak simán h ismeritek a másikat így vagy úgy, vagy fejben felturboztátok egymást, ezer egy oka lehet.

2021. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi garancia. Lehet a szex nagyon jó mélyebb érzelmek nélkül is, és lehet pocsék úgy is, hogy lelkileg nagyon szerelmesek vagytok egymásba.
2021. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!