Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság vér ciki ha ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság vér ciki ha ilyen vagyok igaz?

Figyelt kérdés
Szóval még szűz vagyok, 25 felet ez eleve gáz. Ha első alkalommal mikor lehetne valami, megkérném a lányt, hogy csak petting legyen, el is menne a kedve tőlem? Nem nagyon akarok csak úgy nekiesni, tapasztalat nélkül mindkettőnknek rossz lenne.

#szűz #petting #Nincs szex elsőre
2023. jún. 28. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell erről megkérni így kulon? Pettingeltek és nem mentek tovább, nem kell beszélni róla, hogy azért mert parazol.
2023. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát figyelj van olyan lány aki biztos mindenképp szeretne szexelni és nem tetszene neki. De kétlem hogy szűzként ilyen lányt összeszedsz. Aki meg nem ilyen nagy szexmániás azt nem fogja zavarni
2023. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, én is szűz vagyok, szeretném ha a pasi nem csak egyből leteperne. 19/L
2023. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt egyáltalán nem tartom gáznak.

Egy egykor tapasztalatlan férfi... ugyanis mindenki volt az!

2023. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ìgy estem túl rajta. Először csak petting utána kövi alkalommal szex. Bàr egyébként mostani fejjel lehetett volna egyben is.
2023. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 30 felet az vagyok, ebbe semmi ciki nincs, amit észre vettem hogy szeretnek versenyt csinálni ki veszti előbb el, na az inkább ciki, kb 20 évesen még bennem volt, legyek már túl, pl így 30 felet nem motivál, épp rám tör a vágy akkor kézbe veszem a dolgot könnyítek, szüzen is el vagyok, pl haverok barátok akik tudják hogy szűz vagyok, sokszor hülyéskednek velem, pl még kérdezik mi a helyzet szűz f@szu, stb, pl az sem zavar baráti körömben pl tőlem jóval fiatalabb haverok pl már túl vannak rajta, az sem zavar ha szex téma jön szóba, témába jön az hogy jót dugni stb ilyen jó olyan jó érzés stb, van olyan egyik meg kérdezni hogy nem zavar a téma, mondtam nem mért zavarna, ti tudjátok milyen érzés én nem
2023. aug. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!