Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért teszitek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért teszitek ki a seggetek alját rövidnagrág esetén?

Figyelt kérdés
Nem egyet láttam már, hogy nincs teljesen takarva a fenék alja. Nem érzitek, hogy kicsi a nadrág?

2023. jún. 27. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
64%
Semmi szexuális nincs a leg szexuálisabb testrész mutogatásában? Ezt ti se hihetitek el..
2023. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
80%

Így van.

Amelyik férfinek nem tetszik, vagy nem érdekli egy szép vékony lány kerek popsija, az tuti biztos hogy meleg, vagy valami baj van vele.

2023. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Nincs, az csak egy testrész.
2023. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
21%

61


De, nyugi, elhiszik. Szó szerint kilóg a fél seggük vagy puncijuk belőle, de roooohadt kényelmes és egyáltalán nem kihívó és nem szexis és ne nézzük. De b+++, ha megyek az utcán és egy ilyen nacis nő megy előttem, akkor nézzek fel az égre? Pofára fogok esni. Vagy bámuljam az aszfaltot?


Micsoda hülyeség, hogy "megszokott szabadidős ruhadarab lett, dolgozzátok fel, ahogy ükszüleitek is feldolgozták, hogy már nem bokáig érnek a szoknyák, és nagyszüleitek is feldolgozták, hogy a nők bikiniben strandolnak." ahogy 56 írta rendkívül "bölcsen". A szoknyák nem bokáig érnek, persze, sőt, van nagyon rövid is belőlük, de a pina nem lóg azért ki belőlük, nekem is van nagyon rövid szoknyám. De ha leülök, akkor el tudom úgy rendezgetni, hogy ne lehessen a bugyim látni. A strandon meg a legtöbb fürdőruha azért elég rendesen takar, oké, elismerem, vizesen látszik ez-az, de a legtöbb ember nem érez ellenállhatatlan vágyat, hogy nagyon feltűnően bámuljon.


Egyszer megcsináltam azt (mert bizony éppen ilyenem volt), hogy egy nem túl forgalmas budai utcácskában leültem egy ház bejáratánál levő "küszöbre", rövid szoknya volt rajtam és széttettem a lábam egy kicsit, hát tényleg úgy volt, hogy majdhogynem megállt a forgalom és a pasik majdnem estek ki az autóból, úgy bámultak. De ez sem volt ám szexi és kihívó, hiszen tök rendben van, hogy a rövid szoknyácskámat nem rendeztem el úgy, hogy ne lehessen belátni.

2023. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
80%
#64 nyilvánvalóan túlzol. olyan rövidnadrággal, amiből maga a pina kint van, csak egy-két nagyon kivételes helyen találkozni, hétköznapinak semmiképp nem nevezhető. a seggpárnák felét szabadon hagyó rövidnaci szintén nem egy tömegjelenség. legtöbbször annyi van, hogy szabadon van a comb, és ha úgy jön ki, a fenék legalsó részéből néhány centi. maximum akkor látszik ki az alsónemű, ha valaki a világháború idején szokványos pelenka méretű bugyikat hordja.
2023. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
79%

"Amelyik férfinek nem tetszik, vagy nem érdekli egy szép vékony lány kerek popsija, az tuti biztos hogy meleg, vagy valami baj van vele."

itt nem arról van szó, hogy tetszik-e egy szép lány kerek popsija (nyilván ha hetero vagy, tetszik - na meg nem döntés kérdése, hogy mi tetszik)

hanem hogy ha tetszetős formákat látsz, miket képzelsz mögé az illető részéről. például azt gondolod-e mögé, hogy a figyelmedre vágyik, szexuális jelzésnek, kihívásnak tekinted-e, vagy sem.

2023. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
26%
Atyavilag 64-es nagyon komplexusos, ezt kezeltetni kéne
2023. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
25%

67


Nem vagyok komplexusos. A francia udvarban a ki tudja hanyadik században pl. az előkelő nők szabadon hagyták a fél mellüket és ez tök oké volt. Mert mindenki ezt csinálta. Nekem sem lett volna bajom ezzel, hidd el.


De az, hogy egyes nők ellenállhatatlan kényszert éreznek arra, hogy mutogassák magukat, de perszeeee ezt nem azért csinálják, mert akkor megnézik őket, ez egyszerűen kamu duma és a hazugságot, önálltatást nem bírom.

2023. jún. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
25%
Egyet értek a 68-al. Legalább álljunk már bele hogy igen, a fenekünket meg akarjuk mutatni, annyi szexualitást engedünk szabadon, amennyi akár a határokat feszegetve megtehető.
2023. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
80%

úgy tűnik, egyeseknek sehogy sem sikerül elszakadni attól a felfogástól, hogy ha valakin kevés a ruha, akkor 100 % hogy mutogatni akarja magát.

#68, #69 áruljátok már el, hogy akkor otthon miért hordanak sokan apró rövidnadrágokat, ha meleg van? biztos az apjának meg az öccsének akarja mindenki mutogatni magát, hát persze.

2023. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!