Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért teszitek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért teszitek ki a seggetek alját rövidnagrág esetén?

Figyelt kérdés
Nem egyet láttam már, hogy nincs teljesen takarva a fenék alja. Nem érzitek, hogy kicsi a nadrág?

2023. jún. 27. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehetetlen persze de akkor másképp fogalmazok: a hatás amit elér vele az valószínűleg az lesz amit fentebb leírtam. De persze ez csak az én véleményem. Talán az volt a kérdés...
2023. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
83%
Te hogyan öltözködsz? Felveszel valami ruhát, hogy ne legyél pucér, vagy olyat veszel fel ami illik hozzád/ jól áll? 🤔
2023. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
73%
Nem is kéne hordani ruhát, meztelenül születtünk nem ruhával...fő a természetesség
2023. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az már rég közönséges ha kilóg a barack.
2023. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
65%

Nőként mondom, hogy azért mert tudják, hogy megnézik...

Én is hordok rövidnadrágot de sosem lóg ki belőle a fenekem, sőt tangás bikinit sem vennék fel, ahogy előttem írták ezzel tudják, hogy mit váltanak ki az emberekből nem azért hordják mert kényelmes...

2023. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
26%

Mert hülyék. Képtelenek felfogni, hogy egy nőnek nem kell közönségesen öltözni, viselkedni, stb.


Mellesleg hogy ülnek így le? Bármibe beleülhetnek.


Nőként írtam ezt, szavazzatok le, magatoknak magatokat mutogató nötársaim.

2023. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
66%

Úgy ülnek le ahogy alapjaraton.

Ha leszavaznak fogsz sírni vagy miért említetted ezt meg külön?:((

2023. jún. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
47%
Nem tehetnek rólla, csak ilyen rövinadrágot gyártanak. Ne gondoljátok, hogy direkt a seggüket akarják mutogatni.
2023. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
32%

28


Hát én soha életemben nem hordtam rövidnadrágot melegben. Minek? Szar, kényelmetlen, előnytelen, ronda. Csak az igazán nagyon jó alakú nőkön mutat jól, de azok egy zsákban is kimehetnének az utcára. Nyáron szoknya, ruha a legjobb. Lehet mini, rövid, térdig érő, lábszárközépig érő, maxi. Előnyös, nőies, szellőzik. Ki akarja a pináját negyven fokban egy mini nadrágban párolni? Akinek meg nem babapuncija van, annak még nyomja is a szar merev nadrág anyaga a punciját.

2023. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
35%
a kérdező aggszűz erénycsősz
2023. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!