Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért teszitek ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért teszitek ki a seggetek alját rövidnagrág esetén?

Figyelt kérdés
Nem egyet láttam már, hogy nincs teljesen takarva a fenék alja. Nem érzitek, hogy kicsi a nadrág?

2023. jún. 27. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
67%
Válasz jött rá, csak éppen te ezzel nem értesz egyet, és tovább tolod a témát
2023. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
13%
Nem azt írtam hogy nem jött válasz hanem hogy korrekt válasz nem érkezett. De igazad van kedves 51 nem kötözködök itt tovább lépek is a kérdés alól mert okosabb úgysem leszek😉👋
2023. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem csak egyszerűen arról van szó, hogy amelyik fiatal lánynak megvan a megfelelő testi adottsága hozzá, az nyugodtan vegyen fel ilyen kis un popsi nacit.

A baj akkor van, amikor a 80 kilós leányzók is ilyet vesznek fel, és még fokozzák is egy jó kis haspólóval. Sajnos látni ilyet, egyre többet.

2023. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
79%
Egy érvet mondjatok akkor hogy miért ne menjünk meztelenül az utcán.
2023. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, úgyis egy a vége. R*banc🤷‍♀️
2023. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
35%

"Volt az hogy kényelmes de nem értem a 2 centivel hosszabb nem lenne ugyanúgy kényelmes?

Meg hogy jól érzik magukat benne. Na de mi okból?"

ezeknek a rövidnadrágoknak a szárát a lehető legrövidebbre tervezték, hogy a lábakat teljes hosszukban szabadon hagyja, és így igen, vele jár, hogy akár a fenékből is kilátszik egy kevés. ezek nyári melegre szánt ruhadarabok, amikor legszívesebben semmit sem viselnél, és olyan helyzetekre, amikor nem kell azzal foglalkoznod, hogy kivillan-e egy kicsi a seggedből vagy sem, hanem felveszed a legrövidebb cuccot, amit találsz. állásinterjúra nyilván nem ebbe mész, amúgy viszont az, hogy az utcán a totál ismeretlen randomjóskát/-marikát milyen öltözék zavarja, a fiatalságot sosem érdekelte. megszokott szabadidős ruhadarab lett, dolgozzátok fel, ahogy ükszüleitek is feldolgozták, hogy már nem bokáig érnek a szoknyák, és nagyszüleitek is feldolgozták, hogy a nők bikiniben strandolnak. ennyi.

2023. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
14%

A francokat a kényelem, meg a meleg, ezeket azért tervezik ilyenre, hogy provokatívak legyenek. Egy bő vászon sort és egy szoknya 1000x kényelmesebb nyáron mint egy fenékig levágott farmer.


Ha a férfiak járnának ilyen fenékmutogatósan micsoda ostrom érné őket!

2023. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
47%

Pedig azért kedves ginger mert tetszik és jól érzik benne magukat, akármennyire is hihetetlen. Bár az okát nem értem miért ilyen felfoghatatlan ez az info 😃

Nem tetszik akkor ne nézz oda ennyire egyszerű.

2023. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
47%
47-es, semmi szexuális nincs benne, te szexualizalod. A probléma benned van és hasonló társaidban.
2023. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
47%

Férfiak is vegyek fel nyugodtan engem per speciel egyáltalán nem zavarna 😃

Eszembe se jutna azon kattogni, hogy egy vadidegen milyen ruhában sétál előttem, azért ilyen ingerszegeny életem nincs halistennek

2023. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!