Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Valaki aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki aki hasonlóan volt? Ezt ki lehet nőni? Vagy a kor előrehaladtával ez jobb lesz?

Figyelt kérdés

Még régebben feltettem itt egy kérdést, mert csak az idős férfiak vonzottak és nem tudtam mit kezdeni a velem egykorúakkal. Azóta nagykorú lettem (17 voltam, most 18), általában egy èv alatt elég sok minden megváltozik egy ilyen fiatal testben és elmében, de ez még mindig nem múlt el. Konkrétan felüdülés 40+-osokkal dumálni, szeretem hülyébbnek érezni magam náluk, és szeretem, hogy sokkal okosabbak, mint én. És néhány férfi, akivel beszélgettem, nincs jobb szó rá, egy übermensch volt, egy ragadozó, Andrew Tate kismiska volt mellettük. Annyi red flaget halmoztak fel már csak a dumájukkal, de valami iszonyú vonzóak voltak, és soha nem éreztem úgy se előtte se utána.

Most van egy ilyen beszélgetős-barátkozós félig távkapcsolatom egy velem egykorú fiúval, rendre megmutattam neki a bájaimat és pár hét múlva lejön, hogy lefeküdjünk. Tényleg vonzó, kedves, el tudunk viccelődni és elég konzervatívnak mondható, ami nálam jó pont. De egyszerűen 6x jobban vonz bármelyik idős férfi régebbről, akikkel váltottam max 2 szót mert kiderült hogy az asszony ott durmol mellettük és ez nálam nagyon nem pálya. De attól még nagyon vonzottak, valahogy van egy őrületem a ráncokkal kapcsolatban is, amiket ugye a fiatalabb szintén nem hoz. Szörnyű ezt kimondani, de így van. És ez egyáltalán nem az első eset, hogy vonzódok egy fiúhoz, de ezt a gyenge vonzalmat azonnal elsöpri egy idősebb pasi. Ami a hab a tortán, hogy szűz vagyok.

Szóval mi az isten nyilát csináljak? Megtanultam egy életre, hogy egy idősebb férfinál az irántam való érdeklődés kimerül a 😺-mban, és ez soha nem lesz több (én mindig többet akarok, hogy száradna le a karom); szóval velük nem jó ötlet semmit se csinálni, de mégis újra és újra ebbe a helyzetbe kerülök. A srác meg jönne le. Most szörnyű dilemmában vagyok :/ megint az lesz, hogy találkozom az apjával, vagy a nagyapjával, már azon se lepődnék meg, és elvesztem minden érdeklődésemet a fiú iránt. Ezt ki tudom nőni valaha is? Mert akkor megpróbálom ignorálni a 20nál idősebbeket.



2023. jún. 27. 01:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 igen, úgyhogy hadd mondjam el, hogy szerintem a fiatal srác se néz többnek. Érthető módon soha nem tudok beleszeretni fiatalabbakba, de idősekbe, na azokba elég könnyen. Viszont teszek róla, hogy plátói maradjon. Szóval úgy általánosságban elmondható, hogy ha én ismerkedek egy korombelivel, az nem a mindent elsöprő szerelem miatt van.
2023. jún. 27. 11:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jól teszed, ha nem adod magad oda könnyen. Neked is krindzs lehet később, a leendő barátaidnak is krindzs, és gondolom azért valamennyire a környezeted is tud a magánéletedről.


Nem akarok az a konzervatív f@sz lenni, aki az #éldkimagad útjában áll, csak szerintem ne tarts talonban szerencsétlen srácokat, és ne b@ssz bétalúzerekkel (legyen ő 20 vagy 50 éves) csak azért, mert b@szni támad kedved. Ezzel a freudizmusok meg számomra kicsit megalapozatlanok. 18 évesen én olyanokra vágytam, amire 27 évesen már nem igazán, vagy legalábbis más szemszögből nézek ezekre a vágyakra. Hogy most te csak a 40+-osokra buksz, és hogy te 10 év múlva hogyan fogsz viszonyulni ehhez az állításhoz, azt neked biztos, hogy itt senki nem lesz képes megmondani, még te magad sem. Ezek csak megszagértések, semmiféle tudományos alapja nincs. Keress tovább, bármilyen korosztályban, aztán úgyis lesznek olyanok, akikkel érdemes szexuális kapcsolatot is létesíteni, meg kapcsolatot is

2023. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12 én is konzervatív f♡sz vagyok, szóval így egy az egyben egyetértek azzal, amit mondasz. Mondjuk a sràcot nem talomban tartom, legalábbis ezt pròbálom elhitetni magammal (és ezek nem szerencsétlenek, 20 alatt is bőven van eszük arra, hogy használják ki az embert (itt nem erre az esetre utalok)).

Amit pedig jónak gondolok, és amit teszek, az sokszor azért nem egyezik, mert hiába vagyok nagykorú, még mindig nem vagyok felnőtt. Tudod ezért se állok le idősebbekkel. Akik vonzódnak hozzám, azok sincsenek teljesen rendben, mármint egy egészséges férfit általában a kifejlett női szellem és kisugárzás vonzza, nem a *tombolnak a hormonok két percenként mást akarok bizonytalan magára dühös tinilány vagyok* vibe.

Szóval megpróbálok hallgatni rád is, apámra is, aki ugyanezt mondja mint te. Csak én magam is tudom, hogy semmit se tudok garantálni, mert az élet nem ilyen egyszerű, azt hiszem.

De köszi a tanácsokat meg az egész válaszodat❤️

2023. júl. 2. 00:33
 14/15 anonim ***** válasza:

"Akik vonzódnak hozzám, azok sincsenek teljesen rendben, mármint egy egészséges férfit általában a kifejlett női szellem és kisugárzás vonzza, nem a *tombolnak a hormonok két percenként mást akarok bizonytalan magára dühös tinilány vagyok* vibe."

á, ennél sokkal primitívebb és testibb dolog a szexuális vonzalom, főleg férfi oldalról és főleg az ember életerős éveiben

egy átlag hetero férfit sokkal inkább áll a farka a jó testtől és a jó hormonoktól, mint holmi ilyen-olyan női szellemtől és kisugárzástól.

2023. júl. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kinőni kell hanem megvalósítani és átélni!
2023. júl. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!