Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Valaki aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki aki hasonlóan volt? Ezt ki lehet nőni? Vagy a kor előrehaladtával ez jobb lesz?

Figyelt kérdés

Még régebben feltettem itt egy kérdést, mert csak az idős férfiak vonzottak és nem tudtam mit kezdeni a velem egykorúakkal. Azóta nagykorú lettem (17 voltam, most 18), általában egy èv alatt elég sok minden megváltozik egy ilyen fiatal testben és elmében, de ez még mindig nem múlt el. Konkrétan felüdülés 40+-osokkal dumálni, szeretem hülyébbnek érezni magam náluk, és szeretem, hogy sokkal okosabbak, mint én. És néhány férfi, akivel beszélgettem, nincs jobb szó rá, egy übermensch volt, egy ragadozó, Andrew Tate kismiska volt mellettük. Annyi red flaget halmoztak fel már csak a dumájukkal, de valami iszonyú vonzóak voltak, és soha nem éreztem úgy se előtte se utána.

Most van egy ilyen beszélgetős-barátkozós félig távkapcsolatom egy velem egykorú fiúval, rendre megmutattam neki a bájaimat és pár hét múlva lejön, hogy lefeküdjünk. Tényleg vonzó, kedves, el tudunk viccelődni és elég konzervatívnak mondható, ami nálam jó pont. De egyszerűen 6x jobban vonz bármelyik idős férfi régebbről, akikkel váltottam max 2 szót mert kiderült hogy az asszony ott durmol mellettük és ez nálam nagyon nem pálya. De attól még nagyon vonzottak, valahogy van egy őrületem a ráncokkal kapcsolatban is, amiket ugye a fiatalabb szintén nem hoz. Szörnyű ezt kimondani, de így van. És ez egyáltalán nem az első eset, hogy vonzódok egy fiúhoz, de ezt a gyenge vonzalmat azonnal elsöpri egy idősebb pasi. Ami a hab a tortán, hogy szűz vagyok.

Szóval mi az isten nyilát csináljak? Megtanultam egy életre, hogy egy idősebb férfinál az irántam való érdeklődés kimerül a 😺-mban, és ez soha nem lesz több (én mindig többet akarok, hogy száradna le a karom); szóval velük nem jó ötlet semmit se csinálni, de mégis újra és újra ebbe a helyzetbe kerülök. A srác meg jönne le. Most szörnyű dilemmában vagyok :/ megint az lesz, hogy találkozom az apjával, vagy a nagyapjával, már azon se lepődnék meg, és elvesztem minden érdeklődésemet a fiú iránt. Ezt ki tudom nőni valaha is? Mert akkor megpróbálom ignorálni a 20nál idősebbeket.



2023. jún. 27. 01:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogod kinőni - hanem csak utoléred majd korban azt a korosztályt aki vonz.

A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák NEM módosíthatóak, nem fognak megváltozni. Nálad sem fog. Idővel majd elfogadod saját magad és megtanulod kialakítani az egyensúlyt.

A srác meg aki menne "le" hozzád találkozz vele és dugjatok egy jót (több úgysem lesz a kapcsolatból ha ekkora a távolság). Mondjuk ennyire erővel azokkal is dughatnál akik a zsánereid (jelentkező bőven lesz).

18 évesen még az életed legelső szakaszában vagy. Ne téplődj hanem élj!!!

2023. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

#1

Azért ez egyáltalán nem működik.

Pl az apakomplexusnál egy pszichoterápiával miután felfeditek és megoldjátok a mentális problémákat, már máshogy fogsz viszonyulni a férfiakhoz és nem feltétlenül fog vonzani az a korosztály.

Kérdező, nem mondom hogy apakomplexusos vagy, de elég valószínűnek tűnik és én mindenképp elnéznék egy pszichológushoz

2023. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Minek ezen ennyit filozófálni. Told le a bugyid azoknak a férfiaknak, meg a fiatalnak is. Lesznek orgazmusaid, amelyekre egy életen át emlékezni fogsz. Most meg csak agyalsz... a semmin. A szex az csak az szex, nincs benne semmi olyan a földöntúli-angyali ajándék lenne. Élvezet és kész. Így csak sóvárogsz, meg nézed az eget, de kopasz puncis képet meg küldesz egy lúzernek aki majd hetek (!!) múlva lesz kegyes megkefélni téged.

Komolyan???

46F

2023. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

#3

Szex az csak szex mi?

Csak az oldalon hány olyan kérdés van nap mint nap, hogy "rossz szexualis élmény miatt teljesen elment a kedvem a szextől, meg fog ez változni? stb."???

Lányként ez nagyon nem így működik, pláne nem ha teljesen idegen 40+os férfiakról van szó, akik meg is fenyegethetik, akármi, ami azért egy ismerős, 18 körüli fiú esetében jóval kevésbé valószínű.

2023. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs asszony se mellettem, se máshol, akkor lenne esélyem? F/50+.
2023. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#4 Mert egy 18 éves sráccal (aki sokszor azt se tudja, hol kell, hogy kell a nőhöz nyúlni, kommunikálni meg végképp nem) nem érhet olyan élmény, ami miatt elmegy a kedved a szextől?
2023. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is az idősebb pasik vonzottak világ életemben.

Ennek ellenére általában egykorúakkal voltam, egyszer voltam 18 évvel idősebbel.


Viszont nemrég elég erősem elkezdtem vonzódni a fiatalabb korosztályhoz ( ez az esetemben huszonéves srácokat jelent) .

Szóval az idő előrehaladtával ahogy te is öregszel és meglegyint a fiatalságod végének a szele ez bizony változhat.

Nem csak nálam van ez így az ismeretségi körömben :)


34/N

2023. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

#6

Persze úgy is megvan az esélye, de egy 40 éves férfinál kb 0 az esélye annak, hogy egyenrangú félként tekint egy 18 éves lányra, míg egy vele egykorúnál erre sokkal kisebb az esély.

Eleve attól jóval kevésbé megy el a kedve a szextől a lánynak, hogy béna egy srác, mintha valaki csak egy dugnivaló fiatal puncinak nézi.

2023. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
sokkal nagyobb az esély*
2023. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Eleve attól jóval kevésbé megy el a kedve a szextől a lánynak, hogy béna egy srác, mintha valaki csak egy dugnivaló fiatal puncinak nézi."

Kezd erősen elméleti spekulációk irányába menni a téma, úgy érzem.

2023. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!