Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok kézzel vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok kézzel vagy szájjal jobb kielégíteni egy fiút?

Figyelt kérdés
És miért az a jobb?

2023. jún. 18. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mert nem volt még részem egyikben sem.
2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel, mert közben jobban látom az arcát és reakcióit.
2023. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Felváltva szeretem ha csináljak
2023. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Kézzel.

Szájjal azért nem olyan jó, mert akkor általában belemegy a számba, és olyan fura az állaga meg az íze, nem valami gusztusos.

2023. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

4#

Gondolhattad, hogy a barátod nem a gyorsbüffébe hívott, hogy bekaphass valamit. A szerelem nem az étkezésről szól, nem kell a vega fogyókúra.

2023. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
#5 gondolom akkor is ez lenne az álláspontod, ha a te szádat gciznék tele...
2023. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

6#

"A stílus, maga az ember."

2023. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

6#

A szerelmes felnőtt ember nem gondolkodik ilyen alantas módon a szerelme testéről és annak nedveiről.

- Az újszülött kisbaba anyja melléből az anyatejjel táplálkozik és a legteljesebb gyönyörrel szívja magába az életet, ami valójában egy testnedv.

- Az életet adó ondó a petesejttel egyesülve hozza létre a világ legnagyobb csodáját, az embert.

Nem írhatsz felnőtt fejjel olyan lealacsonyító módon, ahogy ezt megtetted. Ha felnőtt vagy és szerelmes, akkor ezek a kérdések önmaguktól választ adnak neked. Hogy milyen az íze az életnek azt neked kell tudnod. A döntés lehetősége rajtad múlik.

Én örömmel elfogadom azt amit az élettől kaptam és boldogan továbbadom, hogy mások is örülhessenek velem.

2023. jún. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ekkora bullshitet is régen olvastam XD

Az megvan, hogy az anyatej és az ondó közel sem ugyanaz? Az egyiknek a táplálás a szerepe, a másiknak a petesejt megtermékenyítése, ahogy írtad. Vagyis az egyiknek a szájban van a helye, a másiknak a méhben. Találós kérdés: melyiknek van a szájban a helye? ;)

2023. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Én örömmel elfogadom azt amit az élettől kaptam és boldogan továbbadom, hogy mások is örülhessenek velem."


Hadd fordítsam le ezt a mondatot az én "stílusomra":

"Örömmel gcizem tele bármelyik nő száját és mivel nekem jól esik, neked is örülni kell!"

#6

2023. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!