Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik lenne a jobb alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jobb alkalom?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a párommal. Romantikus típusok vagyunk.Mindkettőnknek ez az első kapcsolata.Részéről volt orál. Szex sajnos még nem, mert nem állt fel neki, azóta meg tart tőle, nem erőltetem egyenlőre, attól pedig jobban szeretem, hogy elhagyjam.

Én eddig tartottam attól, hogy szájjal kényeztessem, féltem,hogy elrontom. De valahogy mégis szeretném előre mozdítani a szexszuális életünket. Várjak, hogy emlékezetes időpontra essen, mint például a névnapja (hónap vége)vagy a hónapforduló (jövő hét)vagy felesleges mert nem adna hozzá🤷🏼‍♀️illetve most egy elég nehéz időszakon megy keresztül a tesója miatt lehet hagyni kellene még egy kicsit amíg összeszedi magát

?

18L 19F


2023. jún. 26. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell névnap meg hasonlók. Legyen egy hétvége amikor egész nap együtt vagytok, akár programoztok vagy otthon pihiztek. Kicsit kedveskedj neki, csinálj neki kaját. Szeretgesd. Este meg fürdés után ha ágyba bújtok oda nyúlhatsz neki, csókold meg közben. Biztos nem fog nemet mondani.
2023. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. A szex majd jön magától amikor készen álltok rá testileg és lelkileg. Ha valami lelki traumája van jelenleg, valszeg nem a legjobb időpont. De ne akarj kijelölt dátumra dugni, mert csak nyomást helyez mindkettőtökre. Nyugi. Legyen nálatok mindig gumi, hogy ha úgy alakul, ne kelljen emiatt megállni.
2023. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól írja. Viszont amikor úgy érzed és olyan az alkalom, akkor ne sokat teketóriázz, egyszerűen használd ki, ezt érezni fogod. Egyébként ezzel pont leveszed róla a nyomást, nincs ideje a srácnak ráparázni.
2023. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
A jó szexhez nem alkalmat kell keresni hanem lehetőséget :)
2023. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Suetonius ***** válasza:

A többiekhez képest már csak a leírtakat tudnám megismételni. :)

Annyit még talán, hogy ha csak nem harapsz rá a szerszámára, elrontani nem igen tudod az orált. Ha kialakult a helyzet, simogasd előbb nadrágon, esetleg alsónadrágon keresztül, majd amikor már érzed, hogy kezd keményedni bújtasd elő. Kezdd el finoman hátrahúzni a bőrt és lassan mozgatni a kezedet a szerszámán. Amikor pedig már felgyorsult a légzése és megkeményedett rendesen, akkor lehet nyelvvel, majd szájjal is beszállni... ;)

2023. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi 5/ de nem kell azt megvárni hogy full kemény legyen. Bekaphatná félkeményen is ha akarja, vagy tök puhán is. Ahogy neki szimpatikusabb.


Amúgy ha puhán bekapod neki szerintem 30mp sem kell hogy kemény legyen.

2023. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Suetonius ***** válasza:

5#vagyok: Ez így van :) Amit írtam, csak tipp volt arra, hogy ha pl. fokozatosságra lenne szükség, akkor ez esetleg beválhat.

Amúgy ez kicsit olyan, mint a haditerv:

1.) összeomlik a valósággal való találkozás pillanatában

2.) azért készítjük mégis, hogy lássuk, mennyire tértünk el tőle :P

2023. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért írtam az elején, hogy keressenek egy nyugis napot és hangolódjanak rá. A férfiak se gépek, nekik is kell a nyugalom ehez..

A másik ami nagyon fontos, ha megpróbáljátok és megint fél 6-ot mond szegény, ne durcizz be, ne erölködj. Hanem inkább támogasd, éreztesd vele hogy semmi baj, szereted, majd legközelebb megpróbáljátok újra.

2023. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!