Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek miért ellenszenves, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért ellenszenves, ha egy férfinak van szexuálisan önértékelése?

Figyelt kérdés

Szóval tudja hogy jó az ágyban, és ha úgy adódik a beszélgetés akkor ezt el is mondja.


Mindez irigység?


2023. jún. 25. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik ezzel kérdezni, dicsekedni. Amúgy lehet egyik csajjal jó, másikat nem tudja kielégíteni..
2023. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

16 nő közül 14-nek tudtam csiklóorgazmust okozni (közülük egy önmagának se tudott, és sokaknak más pasi nem tudott)


16 közül 9-nek összejött a hüvelyi orgazmus is. Közülük 3-nak az előttem lévő pasik nem tudtak).


A számok nem hazudnak!

2023. jún. 25. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A számok nem, de a nők igen.
2023. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 És ettől most menő vagy? 😁🤦‍♂️
2023. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szexibb, legalább is számomra, ha egy pasi a sport teljesítményével tud kitűnni.
2023. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Nézd, nekem speciel bármelyik férfi tud bármilyen orgazmust okozni, ez nem rajtuk múlik. A kérdés csak az, hogy hányszor és milyen minőségűt.

Viszont rengetegszer futottam már bele olyanba, amikor a pasi fényezte magát, de a részletekbe menve kiderült, hogy teljesen más a szexkultúránk, engem teljesen más dolgok izgatnak, mint őt. Nekem pont ez a lényeg, hogy azonos dolgokra vágyjunk, közösen fantáziáljunk és valósítsuk meg. Az teljesen hidegen hagy, hogy hány nőnek okozott már orgazmust, mert akkor cserébe én is elmesélem, hogy nekem hányszor okozott más, akár sokszorosan egymás után és onnantól mindjárt nem lesz annyira büszke magára...

2023. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

2es

Bárki mondhat bármit💁‍♀️💁‍♂️

2023. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
6os nem kell itt össze vissza hazudni :((
2023. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nem érdemes ezzel kérkedni, mert pont akkor sülnek el a legkellemetlenebbül a dolgok. Legyél magabiztos, de ne vedd rutinnak és ne dicsekedj vele. Azt majd ő eldönti, hogy te mennyire vagy jó és mennyire nem. Igazán az jó, aki hamar rátapint arra, hogy mi tetszik a párjának, nem az aki százakat döntött meg. Hadd vegye ő magától észre, ha tényleg nagyon jó vagy.
2023. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!