Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ekkora ellenszenv a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora ellenszenv a roma férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

A baráti körömben is ezt tapasztaltam meg úgy mindenkinél. Meg régen olvastam itt hogy még a prostik se fogadják őket még ha ők is romák akkor se.

Miért van ez így? Nekem semmi bajom velük, bár még nem volt ilyen barátom de lennék együtt romával, mert elfogadó vagyok.


2021. ápr. 27. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

A stílusuk miatt amit megengednek maguknak. Alpáriak, többségük büdös is.


A normálisakkal nyilván nincs semmi gond, de lássuk be kevesen vannak.


Kösz de nem kell leírni hogy magyrban is vannak ilyenek, nyilván azokat is kerüli az ember.

2021. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert alpári, erőszakos fhaszkalapok.
2021. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert a tisztességes roma ritka mint a fehér holló. A többségének a vérében van az erőszak és a sunyiság. Elvből sem akarnak integrálódni és emiatt folyamatosan gerjesztik a feszültséget ember és roma között.
2021. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

A viselkedésük és a stílusuk miatt! És akkor a higiéniáról még nem is beszéltünk!

Lehet magyarázkodni itt is a hátrányos megkülönböztetés miatt, de a róluk kialakult véleményt önmaguk alakítják!

2021. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Na a fent említetteket megpróbálom egy fokkal jobban árnyalni és emberségesebben tálalni, valamint beleszőni a saját véleményemet is!

Tehát! Alapvetően a legnagyobb probléma az a társadalmunkban rejlő rasszizmus! Sajnálatos módon azt nem lehet mondani, hogy ez alaptalan.

Sok nagyon rendes roma ember van, de ők nem feltűnőek, mert normálisak!

Ez eredményezi azt szerintem, hogy akit látunk, akiről hallunk, amit tapasztalunk az nem ez! Erre nagyon keményen rátett anni a média is (Győzike Show) valamint most már a közösségi médiából is folyik a szar rendesen és egy Lakatos Brendon mellett az ember nem lesz jobban meggyőzve, hogy ezek rendes emberek! Azt se felejtsük el, hogy az utcán sem a rendes dolgozó cigány ember fog odamenni hozzád, hogy adjál már egy cigit, vagy buszjegyre kéne! Ezért van az tehát, hogy akikkel a legtöbbször kapcsolatba lép az ember azok a tipikus trógerek akik elisszák és elszívják az életüket és megszúrkálnak 2 szál cigiért! Tehát a trógerekkel sokkal feltűnőbbek és sokkal több inger jön tőlük mint egy rendes cigány embertől! Mert az újság azt írja meg, hogy ez a cigány lopott, ez a cigány ölt. Amíg ugye arról nemfogunk hallani sosem, hogy ennek a cigány embernek 2 munkája van, hogy eltartsa a csládját, ennek 2 diplomája van és a többi... Remélem érthető voltam.

2021. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

5#

Értem én ezt mind.Jó írás.

De azért ezt a vegére bevetni,hogy "2 diplomája van" muszáj volt??

Maradjunk már a hitelesség talaján!

Kérlek!

2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

#6

Ne haragudj, ha neked ez nem fért bele!

Nekem személy szerint több diplomás roma pajtásom is van!

Valószínüleg még nem találkoztál túl sok ilyen emberrel, de ez nem azt jelenti, hogy nincsenek, csak azt hogy te nem ismersz!

2021. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felhoztad a prostikat...Voltam lakáson egy hölgynél Nagykanizsán.Ő mesélte budapesti,ismerős hölgyek 3-an hirdettek egy lakásban.Bejelentkezett az emberke kiderült roma volt és többen voltak rájuk lökték az ajtót mindhármat megerőszakolták a pénzüket elvitték...
2021. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod olyan ez mint aki egyszer megégeti magát utána óvatos lesz... Rossz tapasztalata szinte mindenkinek van velük akinek a környezetében előfordulnak, az a kevés kivétel meg tényleg ritka, és a bánatnak sincs kedve kísérletezni.


Mi egyszer albérletet adtunk ki a kérdéses csoportból származó családnak, a vége az lett, hogy 2 hónapig fizettek, utána ígérgetés, aztán végül egyszer azt vettük észre hogy eltűntek meg vittek sok mindent... Persze, rendőrség intézkedik,de az ellopott dolgok nem lettek meg kártérítés azóta sincs, pedig vagy 10 éve lassan a dolognak. Na azóta nincs hasonlóknak kiadva az albérlet.

2021. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Te képen láttal ciganyt?Vagy hallottál te is a rendes,2 diplomás romákról?Mert érdekes módon legtöbbünk mindig hall ilyeneket,csak senki se látta még őket!

Ez nem jelenti azt,hogy nincsenek!Mert biztos vannak.Van fehér holló is allítólag.Meg 5 lottó nyertes is.

Sajnos én,meg jó sokan ugye a feketét ismerjük leginkább,és nem látjuk az 5 lottó nyertest.Pedig létezik!


Az atlagot viszont szemtől szembe, tapasztaljuk az utcán,egyeb helyeken,szituaciókban.

Lehet neked szerencséd lesz!

Nos ,ha éppen egy 2 diplomás cigány ferfivel találkoznál azért egy közös fotót csinálhatnál vele!

2021. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!